З 2020 року подати заяву на розлучення в Україні можна онлайн
Обществоpershij.com.ua31 января 2020

З 2020 року подати заяву на розлучення в Україні можна онлайн

Тепер подати заяву на розірвання офіційного шлюбу можна в режимі онлайн на сайті Єдиного державного порталу адміністративних послуг.

Раніше заяву можна було подати лише в письмовій формі у відділенні РАГСу, а зараз і в електронному, повідомила Вікторія Гайворонська – заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Луганській і Харківській областях.

Також людям, які звернулися з проханням розірвати шлюб потрібно буде сплатити внесок. В електронному вигляді це 0,5% неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, тобто 1501 грн за електронну обробку цієї заяви, стверджують в Регіональному центрі.

Також онлайн можна вибрати відділення РАГСу, куди подається заява. В цілому, процедура подачі документів спростилася, стверджує юрист, але на практиці в нашому регіоні її ще не перевірили.

“На жаль, у нас не ще не було такої заяви, ми не мали можливості простежити як це відбувається фактично. Але будемо напрацьовувати “, – підкреслила Вікторія Гайворонська.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Давид
    01 февраля 2020
    Как удобно на фоне зрыва конфликта в семье,когда ище не успели опомнитись когда бушует страсть и тут тебе ненавящиво разведись так просто ,и без публики ,инкогнито почти.Как мешают семьи закулисью,как мешает им население,как мешают им полноценные дети .Людям нада дать время понять что происходит ,нужен ли развод.Это дьяволььская помощь под личиной благодеятели.
    Ответить