Обществоbusinessua.com5 янв.

З 21 січня в Україні почне працювати програма цифрової грамотності

nk_hauz/-lxly4azjgadtvfcnhco.jpg

Міністерство цифровий трансформації провело дослідження, в ході якого з'ясувалося, що 53% українців дуже погано володіють цифровими навичками.

Тому в уряді стурбовані підвищенням рівня цифрової грамотності серед українців.

Вже 21 січня 2020 року запущена національна освітня онлайн-платформа з цифрової грамотності "Дія. Цифрова освіта", яка буде складатися з п'яти курсів для різної цільової аудиторії і буде показана у формі серіалу. Спочатку на платформі з'являться тільки три курси:

базовий курс; курс цифрової грамотності для вчителів; курс для батьків "Онлайн безпека для дітей". Замість рівнів під час навчання будуть сезони і серії, а перейти до наступної серії можна буде, поки не переглянеш і не здаси тести по попередній. Серіал буде доступний для всіх безкоштовно, до того ж планується три мови: українська, російська та жестова мова.

💬 Последние комментарии
Ассенизатор
Как уже надоели эти шашни крыс с тараканами и пауками... Дихлофоса и ДДТ на вас нет, к сожалению.
Игбун Хохлов
Потому, что ты тупой хохлопидар. Крестоносцев в Чудском озере кто купал? Нэвжэ хохлоту?
Голубой патруль
У Витали сердце прихватило? Ай-ай-ай. Это все из-за фашизма! Нужно вести более здоровый образ жизни. Иначе могут больно ударить и отправить в нокаут в первом же раунде.
Антиелена
По частям прорвешься! Отдельно почки, отдельно селезенка. На Западе это нужно. Остальное все твое... - говно и мусор.
Елена
Мне лучше деревянный вибратор вместо парабеллума, так проще границу перейти, да заодно и подготовлюсь к Европе!
Весёлый Роджер
А Шмули лишь бы пиСдануть что-то, это у жидярных хуцпистов, типа за умных проходит, шо вони вумнее ВСЕХ гоев вместе взятых! Знаешь - не знаешь - никогда не признавай шо тупой, вот тоди всегда будешь с мацой!
Елена
Нюхач.