Обществоfakty.com.uaAug 5

З 5 серпня в Україні діють нові правила перетину кордону – що змінилося

nk_hauz/0x1h5cG7R.jpeg

З 5 серпня в Україні змінюються правила перетину кордону та контрольних пунктів в’їзду-виїзду на сході України та на адміністративній межі з півостровом Крим.

Нові умови діятимуть для іноземців та громадян України. Їх запровадили для запобігання поширенню коронавірусу.

Як зміняться правила перетину українського кордону з 5 серпня, читайте у матеріалі.

Умови перетину кордону України – що зміниться з 5 серпня

Самоізоляція

Всі, хто в’їжджають на територію України, після 5 серпня – як українці, так і іноземці, повинні пройти самоізоляцію. Триває вона 10 днів і розпочинається через 72 год після того, як людина перетнула кордон чи контрольний пункт в’їзду-виїзду (КПВВ).

Для проходження самоізоляції потрібно завантажити та активувати мобільний додаток Вдома.

Під самоізоляцію не підпадають:

 • неповнолітні особи;
 • українці, які покинули територію країни до 4 серпня;
 • особи, які мають сертифікат про повну вакцинацію;
 • українці, які отримали одну дозу вакцини, і мають відповідний документ;
 • співробітники міжнародних організацій та члени іноземних делегацій;
 • члени дипломатичних чи консульських установ іноземних держав чи інших міжнародних організацій, які мають акредитацію в Україні;
 • військові ЗСУ або країн-членів НАТО, які прибувають в Україну з робочим візитом;
 • учасники ЗНО або особи, які мають намір вступити до вітчизняних закладів освіти, а також їхні батьки чи інші законні представники;
 • водії та члені екіпажів, які займаються регулярними перевезеннями.

Самоізоляцію можна не проходити або припинити особам, які після в’їзду на територію України отримали негативний результат Covid-тесту.

В’їзд з ОРДЛО та Криму

Громадяни, які прибувають в Україну з тимчасово окупованих територій Луганської та Донецької областей, а також з Криму та Севастополя також повинні пройти самоізоляцію.

Дозволяється не проходити:

 • особам до 18 років;
 • членам міжнародних організацій чи місій;
 • учасникам ЗНО;
 • особам, які мають намір вступити до українських навчальних закладів, та їхнім законним представникам;
 • особам, які здобувають освіту в Україні;
 • громадянам, які пройшли повну вакцинацію та мають відповідний сертифікат;
 • особам, які хочуть отримати щеплення в Україні та мають запрошення;
 • українцям, які отримали одну дозу вакцини, і мають відповідний документ.

Для осіб, які прибувають з ОРДЛО та півострову Крим також діє правило про те, що самоізоляцію можна скасувати чи завершити після отримання негативного тесту.

В’їзд для іноземців

В’їзд для іноземців в Україну як і раніше здійснюється за наявності страхування від коронавірусу, термін дії якого має поширюватися на весь період перебування на території України.

Крім цього, громадяни іноземних країн повинні надати результат негативного тесту на коронавірус або сертифікат про повну вакцинацію.

Умови в’їзду для громадян, які прибувають з Росії та Індії

Для громадян, які прибувають в Україну з Індії та Росії, термін ізоляції довший. Якщо людина перебувала на території РФ чи Індії протягом семи днів, їй необхідно провести 14 днів на самоізоляції.

Вона розпочинається з моменту в’їзду на територію України. Водночас самоізоляція для таких громадян не може бути припинена достроково навіть за наявності негативного тесту.

💬 Последние комментарии
е
Елена, так говоришь что контрабанда это единичные случаи???))) ну прокомментируй статью тупое ты создание...или опять промолчишь раз перемога на глобус не натягивается... Тут ВСЕ видят ЧТО ты из себя представляешь... Так что продемонстрируй свою тупость в очередной раз)))
полное наеБабченко
"Укушение 3е!фира" - в главной роли опять безработный блогер Аркаша Бабченко
Весёлый Роджер
ПЕРЕМОГА!!! «Россия договорилась с Венгрией о многолетних поставках газа в обход Украины, подписан Договор на ПЯТНАДЦАТЬ!!! лет!!!» А ну xoxлы, не щурьте свои щирые продажные вы рожи, Амерыка вам СКОРО!!! допоможэт! Печенюшек у кишени вам положет! Скачите выше, скидавайте вышиванистые шаровары ниже – вы же эропейцы и вы почти у Парижу! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное цэ стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропа_Хандонам нацисткой "ДОБРОЙ" нации - усих кацапив у резервацию!
Весёлый Роджер
"На море шторм и маята, хохлы искали там кита. А из гивна мазанной хаты, кита прогнали мы лопатой!....(C)"
Весёлый Роджер
И этот ТУПОЙ МУДАК Шмуля, тут себя офицером СА называл? Гусей, одной хорошей женщине, нагло, за интим предлагал! Вот же он тварь брехун и пиСдун! Прапор он вечный или вор-несун!!!
Весёлый Роджер
Младая - цэ скики? Ты мабутно Шмуля_Елен ыщо девственница? Чи ты давно Шмуля - щирая дырка, у кожний теме закупырка!
Весёлый Роджер
Як б.прапор Шмуля, шо тут в образе ТУПОЙ жинки Елен, объяснил, чаму у поездов стучат колёса по рельсам. Ну там же колесо круглое – Ось то так? Ы площадь круга = ПИ*Эр КВАДРАТ? То Так? (Хотя, вы же бачили, отдельные прапоры всё норовят пополам поделить, ну щоб половину до хаты носить!) Таки вот, запоминайте - гэтот КВАДРАТ и стучит по рельсам! Эх, а вы не знали! Спасибо ТУПОМУ мудаку пердуну Шмуле – он вам всё объяснит! Вы слухайте него гандона, та и у вас будуть эуропейские, бледно-голубые кальсоны щирого пыдармона!