Обществоukr.mediaAug 2

З яких причин людям важко витрачати гроші на особисті потреби

Існують певні причини, через які важко витратити гроші на себе.

nk_hauz/-mg2wd25njzhmgmrqqmm.jpg

Багато клієнтів психологічних кабінетів зізнаються, що одне з найбільших задоволень у їх житті — витрачати гроші... Але не на себе, а на близьких і друзів. Купити щось собі або ж поїхати поодинці у відпустку можуть дозволити собі не усі, і справа тут не у відсутності коштів, це психологічний момент. Ми спробували з'ясувати, які причини утримують нас від того, щоб порадувати себе, витративши певну суму на власні бажання, інформує Ukr.Media.

Наші переконання не дають нам свободи

Навіть якщо у нас є достатньо накопичених коштів, розлучитися з ними може бути дуже складно. Починає здаватися, що замість брендової помади можна було купити чоловікові або дітям щось важливе. Багатьом дуже добре знайомий стан, коли грошей дуже мало, доводиться заощаджувати, і коли з'являється велика сума, страх втратити або витратити ці гроші набагато сильніший за бажання у цей момент купити щось для себе. Спробуйте зрозуміти, що ваші бажання мають таку ж саму вагу, як і бажання будь-якого члена вашої родини.

Ви вважаєте, що не заслуговуєте на щось більше

Дівчат часто виховують з установкою про те, що найкраще вона повинна розділити зі своєю родиною, тому дівчинка вже з дитинства розуміє, що радувати себе — непристойно і можна отримати осуд з боку оточуючих. Як можна здогадатися, самооцінка такої людини прагне до нуля. Навіть якщо родина маленької дівчинки не відчувала проблем з фінансами, у юній свідомості зароджують думку про те, що усі блага призначені будь-кому, але не їй. Найчастіше такі думки намагаються донести матері.

Ви вважаєте, що зараз не дуже вдалий час

Трапляється й таке, що людина не проти витратити на себе, але обставини змушують її сховати свої бажання у найбільш віддалений ящик. Родина, робочі зобов'язання, родичі та друзі також вимагають віддачі, не кажучи вже про безліч проблем, які супроводжують наше життя. Занурившись у їх розв'язання, ми втрачаємо найдорогоцінніше — час, який можна було б витратити на реалізацію задуманого. Звичайно, кидати близьких на догоду власним бажанням точно не варто, проте завжди шукайте способи задовольнити власні потреби. Якщо потрібно, то відкладайте невелику суму, щоб у результаті не втішати себе тим, що зараз просто немає грошей. Ніколи не забуваємо про себе.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Эта щирая доброта была очень заметна, коди в больнице запизденские врачи самолёт с харькивчанами из Уханя ждали, та от свидомой радости щенывмырло спивали! Сало не роняли ...
Весёлый Роджер
Да вы провидец!!! Ну всё, вас Шмуля сейчас запишет в алканавты и к др. нехорошим людям. "Украина мает свий Глобус - тому вона должна житти боХато! А москалям дулю! Даешь #нашуЮлю"!" (.... из истории щирого маразма.)
Весёлый Роджер
И взревёт всеми винтами крейсер "Украина" и поплывёт он по степям навстречу ворогам та творогам! Сало тильки не уроните, та порты вышыванистые с пустыми кишенями крепче держите!
Весёлый Роджер
Ну конечно надо тут пиСдить о проблемах России, проблемы продажи газа с профитом у 2800% у щирых скакунов вже ныма! 75% промышленности тоже нЫма, а Шмуля всё уводит народ на другие темы - як правильно писати "в", чи "на". Правильно Шмуля "на" - так що пошёл ты тварь НА фуй! Опять ПЕРЕМОГА!!! Сала Амерыке! Пропа_хандонам хунты Сала! «Днепровский трубный завод признан банкротом…»
Луна-2
я... ошибочка вышла- я за всю Россию не говорю.Я пишу о ее достижениях и не пишу за россиян , как ты здесь распинаешься за всех украинцев и украинок.
Весёлый Роджер
За "барское добро" и за поддонков воров-керивников и бандитов, тут у нас тильки один старый пердун, у жиночих труселях, усерается кожний день, с утра до вечера пиСдит, всё пердит да пердит! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, Игбун Хохлов в курсе,он из Орды в Украину перебежал,теперь здесь отъедается,…Шалапутный во всём виноват, свободу украинским военным морякам, а также Балуху и Сенцову.»
ОДЕССИТОВ КОЛБАСИТ. ЖИРУЮТ !
В Одессе из колбасы карту украины заколбасили! Самую большую! А значит есть и меньшие карты из колбасы!
Авторские статьи