З яких причин ви знайомитесь з чоловіками, які значно старші за вас
Обществоukr.media27 мая 2021

З яких причин ви знайомитесь з чоловіками, які значно старші за вас

Знайомства зі значно старшими чоловіками виникають не без приводу.

Хто буде проти поїздок на таксі, вечері у ресторанах і життя в облаштованій зі смаком квартирі? Молодих дівчат приваблює забезпечене життя, адже за заможним чоловіком вони почуваються як за кам'яною стіною. Але що дорослому чоловікові може бути потрібно від молодої дівчини? Розбираємося разом, інформує Ukr.Media.

Ви виглядаєте більш дорослою

Перша можлива причина — ваша зовнішність і стиль. Наприклад, брючні костюми і класичне взуття візуально роблять вас старшою, адже молоді дівчатка зазвичай носять джинси з футболками. Додаткову роль грає макіяж: яскрава помада, стрілки, густі брови — усе це впливає на візуальний вік. Часто чоловіки думають, що вам не 25, а 30+, а тому підходять знайомитися ті, кому понад 40. У цьому випадку ображатися на них не варто — цілком ймовірно, що у вас вони бачать потенційну дружину, а не дівчину для розваг.

Ви виглядаєте зухвало

А ось у цьому випадку вже слід замислитися... Коли ви одягаєте екстремально короткі сукні та спідниці, носите напівпрозорі лосини з короткими топами і фарбуєтеся у стилі смокі айс, не дивно, що на вас звернуть увагу шукачі легкої здобичі. Ми за право жінок носити усе, що їм заманеться, але немає ситуацій, у яких демонстрування спідньої білизни вважалося б нормою. Коли до вас часто підходять чоловіки неприємного вигляду з сумнівними пропозиціями, ймовірно, що вам варто переглянути свій гардероб.

Ви мислите не по роках

Ми знаємо багатьох людей, які були розумними у 20 і дурними у 50. Чоловіки у віці, яким набридла компанія дівчат, які вміють говорити лише про речі і нігті, дійсно бажають знайти досить юну, але розумну супутницю. Їх увага до вас може пояснюватися тим, що під час розмови вони зачепилися за цікаву думку або почули від вас здорові міркування. У суспільстві досі багато людей вважають, що брати дівчину заміж варто, поки вона не встигла набратися досвіду відносин, а тому чоловіки шукають собі саме юних супутниць.

Ви показуєте, що не є бідною

Дорога техніка, харчування у закладах з цінами, які вищі за середні, поїздки на особистому транспорті і шопінг у брендових магазинах — усе це вказує на ваш достаток. Зазвичай до віку 25-30 дівчата припиняють залежати від батьків, а це означає, що чоловік розуміє, що ви заробили те, що маєте, своєю працею, якщо ви не перебуваєте у відносинах. Шукати собі пару потрібно за статусом і ймовірно, що у цих самих ресторанах до вас часто підходять знайомитися. Якщо ви втомилися від уваги, беріть з собою подругу — до пари дівчат зазвичай чіплятися не будуть.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Ты видела как он ездит, и была свидетельницей того, как он выражал свою радость по поводу гей- парадов? так что ли, младая ты наша
Луна-2
Как же не доказано - А стена - плачет -все деньги которые были внесены в проект "Стена "-оказались кучей колючей проволоки и несколькими рядами рвов -чЕРЕЗ КОТОРЫЕ ЛЕГКО ПРОЙДУТ ТАНКИ (необязательно _российские ),Зато вилла а у него за 1 МИЛЛИАРД 900 МИЛЛИОНОВ зелени-Где деньги ,зин?Только не говори что не крал ...На одном проекте можно не раз украсть и не такую сумму да еще под вопли о войне- "РУССКИЕ ИДУТ!"
Елена
Вон козлоослик в Европу ездит как будто там медом намазано,значит ему нравится гей Европа, значит так
Елена
Не у меня,не там где я, понятно? жалко, очень,но в другом обзываться не хорошо козлоослик, рожки отвалятся.
Луна-2
а ведь, и верно-сУД БЫЛ И ВИНУ Януковича не признал ( првда он лайн-но то таке )
НЕ БРЕШИ еЛЕНА
Не бреши, ,,елена,,! Твои любимые шышыа и гейропы обвиняют БЕЗДОКАЗАТЕЛЬНО! Главный аргумент - ,,С высокой долей вероятности можно предположить,,!!! Скрипали, навальный, кибератаки, примеров туча!!! Доказательств нет, а наказания штампуют уже чуть ли не каждый день!
Весёлый Роджер
ЭЙ брехло щирое! Мразь продажаня! 3.14здун ты тупой ШМУЛЯ! "Плавающие машины, подтопленные улицы и дома: спасатели устраняют последствия непогоды в Измаиле 09:28 21 июня 2021 20 июня за 48 минут в городе выпало 36 мм осадков. Источник: https://odessa.online/plavayushhie-mashiny-podtoplennye-ulitsy-i-doma-spasateli-ustranyayut-posledstviya-nepogody-v-izmaile/" ТВАРЬ ты Шмуля щирая и гадина дешёвка! Хандон ты штопанный!