З яким чоловіком по типу темпераменту у вас буде найменш міцний зв'язок
Обществоukr.media12 июня 2021

З яким чоловіком по типу темпераменту у вас буде найменш міцний зв'язок

Правильний вибір супутника.

У психології виділяють чотири основних види вищої нервової діяльності. Експерти розповіли, як вибрати чоловіка, знаючи тип його темпераменту. Це допоможе вам побудувати гармонійні відносини, інформує Ukr.Media.

Жінка-холерик

Як не дивно, але два холерика утворюють досить гармонійну пару. Так, в періоди сварок таким людям буде не солодко, але зате вони прекрасно розуміють один одного, тому можуть без особливих проблем згладжувати гострі кути.

Жінка-холерик має дуже погану сумісність з чоловіком-меланхоліком. Він просто не винесе нескінченні перепади настрою, пов'язані з постійними сплесками емоцій і надмірною відкритістю. Це дві занадто різні людини.

Жінка-сангвінік

Така дама відчує всю ту турботу і любов, що здатний їй подарувати чоловік-меланхолік — ніжний, добрий і чуйний. Єдина умова, якої варто дотримуватися, — це вміння повертати тепло і доброту такому чоловікові, адже односторонніх відносин не буває.

Сангвініку прекрасної статі у жодному разі не можна вибирати чоловіка-флегматика. Його надмірна відчуженість і невміння проявляти ініціативу наповнять життя жінки-сангвініка нудьгою, а це їй точно не припаде до душі.

Жінка-флегматик

Якщо ви флегматична натура, то найгіршим вибором для вас стане чоловік-сангвінік. Він непосидючий і постійно шукає пригод. До того ж він спілкується з багатьма людьми, а вам, швидше за все, потрібно багато уваги і турботи.

Жінці-флегматику буде добре з чоловіком такого ж складу розуму. Два флегматика утворюють відмінну пару, в якій мало пристрасті, зате багато взаєморозуміння і спокою.

Жінка-меланхолік

Чоловік-сангвінік — ідеальний вибір для меланхолійної жіночої натури. Такий чоловік буде захоплюватися емоційністю і крихкістю своєї супутниці. Вона зробить його кращим.

Чоловік-холерик може бути надмірно грубим з жінкою-меланхоліком. Такого чоловіка краще не вибирати для відносин. Він може бути нестриманим, запальним і нетерплячим.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
федя, не гони дурку - иначе щас будем перечислять, кто из "российских партнёров" участвовал в приватизации и деребане тех самых "советских гигантов" на Украине. Бывшие неотъемлемой частью всего постсоюзного СНГшного бизнеса. Фамилии и суммы долей СП все известны. Ни один крупняк не обошёлся без "российского инвестора" или мутного российского банковского векселя. Причём их можно было бы понять, если бы они акционерный капиталец вкладывали в себя - в постСССР хотя бы под видом куцого таможенного союза, но приватизировали и валяли Украину с одной целью - слиться через Москву в офшоры и освободить "западных партнёров" от конкуренции. Бегали с жопами в мыле красные директора заводов и "акционеры" новослепленных "совместных концернов" по всем заказчикам всех отраслей бывшего СССР., а в ответ получали "идите на х..й - у вас там есть свои западные советники-решалы, вот с ними и решайте". Как там председатель правительства России и посол Рф в Украине Черномырдин говорил? - "монополии хребет российской экономики и их мы будем беречь как зеницу ока, наши братские народы будут жить трудно, но не долго". Монополисты туевы.
Целибат во плоти
Если католицизм - это прогрессивная часть христианства, то православие, получается, реакционная.
Жид
С чертями мовными только так.
Слава павшим
Не мечите бисер перед ними.
Серж
Да уж!
Бубуй
А еще на украинских интернет-аукционах украинские историки-археологи продают выкопные этрусские шлемы.
Бубуй
Таки стесняюсь спросить. А какое отношение клыкавки имеют к белой расе? Или и вправду думаете, что Скрипка - это украинский Стинг?