Обществоukr.mediaJun 15

З якими чоловіками жінкам варто прощатися одразу

Важкі відносини з чоловіками варто одразу розривати.

nk_hauz/-mcb6mbxzl_zkh8kixne.jpg

Навіть якщо з вами не відбувалася така ситуація, ви напевно ставали свідками подібних відносин у ваших друзів або знайомих. Здається, чоловік зовсім не підходить вашій подрузі, але сказати про це, природно, дуже складно, щоб не зіпсувати відносини вже з подругою. Але наш мозок може перебувати під таким впливом гормонів, що усі недоліки партнера здаються незначними, навіть якщо за реальних умов така людина може становити справжню небезпеку. Тож з якими ж чоловіками не варто мати ніяких справ, навіть дружні відносини звести до мінімуму, щоб не потрапити у токсичні відносини? Про це ми й поговоримо, інформує Ukr.Media.

Любитель випити

Усе починається з декількох келихів щоп'ятниці. Не варто думати, що це нешкідлива витівка — від одного келиха до хворобливої залежності від літрової пляшки досить короткий шлях. Якщо чоловік, який вам цікавий, не уявляє свій відпочинок без алкоголю або заборонених речовин, слід замислитися, чи потрібні вам проблеми, які обов'язково з'являться у майбутньому, якщо людина не зупиниться? Добре обміркуйте цей момент, перш ніж пов'язувати свою долю з залежною людиною.

Вас не поважають

Сьогодні дуже часто можна зіштовхнутися з людиною будь-якої статі, яка намагатиметься зачепити вас шляхом нібито жартів, які ви "не розумієте". Насправді, йдеться про пасивну агресію, яка досить важко розпізнається, але сильно б'є по особистості людини, проти якої її використовують. Особливо небезпечно, якщо ваш потенційний партнер полюбляє принижувати вас за присутності людей або знецінювати вас і ваш досвід. Не допускайте таких ситуацій і обривайте контакт, щойно зрозумієте, що людина зовсім вас не поважає. Любов до себе має бути вищою за жертовність на догоду людині, яка живиться вашою невпевненістю.

Він бачить у вас сексуальний об'єкт

Звичайно, будь-якій жінці приємно відчувати себе бажаною, але лише у тому разі, якщо крім інтиму ви цікавите чоловіка і у інших аспектах. Важливим елементом будь-яких здорових відносин є залицяння. Коли чоловік переходить одразу до "справи", слід замислитися, а для чого, власне, ви йому потрібні? Чи збігаються ваші очікування? Якщо ви не бачите себе у ролі вічної коханки, варто подумати про свої відносини з таким чоловіком.

Жадібний чоловік

Немає нічого гіршого за чоловіка, який не готовий радувати свою жінку. Будь-які відносини мають на увазі компроміси і деякі зміни у способі життя. Якщо чоловік вирішує будувати з вами відносини, йому доведеться переглянути ставлення і до власних фінансів. Звичайно, важливо ще "на березі" домовитися про ведення спільного або окремого бюджету, однак, вам потрібно розуміти, що у разі втрати основного заробітку, ви ризикуєте потрапити під вплив справжнього тирана, який буде перевіряти, куди ви витратили ті кілька сотень гривень, які він вам видавав на продукти. Таке життя навряд чи можна назвати щасливим.

💬 Последние комментарии
Елена
А в Москве нищих попрошаек нет?вон Роджер тоже попрошайка у российских олигархов,только он не на улице стоит,а за компом деньги отбивает, только ты этого не понимаешь,в отличие от тебя он за а свою писанину деньги имеет.,а я нет,шоб ты знал.
ЕСТЬ ТРИ ВЕРСИИ
1). Сработала ловушка принципа ,,петля туземцев- людоедов,, . Детишки играли. Не повезло. 2). Сработала ловушка принципа ,,петля туземцев- людоедов,, . Шишов бежал получать посылку-закладку и попался. Навели специально. 3). Сработала ловушка принципа ,,петля туземца- людоеда,, . Украинские гитлерюгенды проводили ,,военные учения,, . Удавили целенаправленно!
Елена
Роджер говорит что это пережитки прошлого,теперь время частных клиник ,там супер-пупер врачи лечат самыми передовые ми методами,поэтому слепого сделают зрячим, тупого умным,а Роджера хорошим человеком,они ведь двигатели прогресса,а то пережитки Полпота,так что радуйся е, Украина социальное государство.
Вотс нью беспризорщина
Банды, банды, банды Нью-Йорка... Идет к тому, что эти бездомные отрежут голову нашему любимому Такеру и станут новыми и успешными хозяевами жизни.
е
Елена, вот она твоя супер Америка.. Что ж она не в состоянии НИФИГА сделать у себя? Видишь нищих у них много и ещё одна, т.е. ТЫ им на хер не нужна, но ты ж тупая, этого не понимаешь...
123
Ну так какого хрена тогда там выступать и еще скандалить?
е
Ха, в гоструктурах нет даже сканеров позволяющих ID карту просканировать, а тут такое....
Авторские статьи
Топ новость1ч. назад
«Такие ракеты перехватить невозможно»: как Россия реализует программу создания гиперзвукового оружия
Новости дня2ч. назад
Открытое письмо Путину: Грузия вымаливает дружбу у России
Авторские статьи4ч. назад
Кулеба: Путин хочет «собрать СССР». Сеть: «Лучше быть едиными и великими!» 6
Авторские статьи6ч. назад
«Кровавая неделя» Донбасса
Новости дня8ч. назад
Связи с "Боцманом" из "Азова". Что известно о смерти белоруса Шишова, которого нашли повешенным в Киеве 1
Политика9ч. назад
«Ещё плодоносить способно чрево, которое вынашивало гада» 1
Авторские статьи9ч. назад
У Европы всё меньше охоты слушать бредни страны-анекдота 2
Геополитика9ч. назад
ЕС отплатит Литве за отказ от приема беженцев той же монетой
Авторские статьи12ч. назад
«Процесс начался ещё до Олимпиады»: коллега Тимановской по сборной Белоруссии — о её характере и скандале с выдворением 2