З туристів на “Скелі Довбуша” відтепер збиратимуть гроші
Обществоgalka.if.ua18 июня 2020

З туристів на “Скелі Довбуша” відтепер збиратимуть гроші

Влітку значно більше мандрівників хочуть відвідати пам’ятку природи “Скелі Довбуша”,  а роботи над відпочинковими зонами та прибирання після туристів вимагає додаткових коштів.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Лісового Господарства” у соціальній мережі Фейсбук.

“У весняно-літній період збільшується потік відвідувачів в пам”ятку природи « Скелі Довбуша», що викликає зі сторони Болехівського лісгоспу посилення охорони пам”ятки природи, зокрема – догляд та покращення стану території ландшафтного парку, встановлення місць відпочинку, шлагбаумів, інформаційних щитів, прибирання території та вивіз сміття, ремонт лісової дороги від пропускного пункту”,- йдеться у повідомленні.

Вся ця робота виконується силами держлісгоспу. Отож, вище перечислене потребує додаткових коштів Для часткового відшкодування цих витрат по підприємству видано наказ про встановлені тарифи для відвідувачів. Розмір тарифів вхідного квитка обгрунтовується калькуляцією ( копія наказу додається).

Планують ввести квитки, ціна з одного відвідувача – 10 гривень (якщо пішки), коли ж мандрівник приїхав машиною, доведеться заплатити 30 гривень і ще + 10 за кожного пасажира у машині.

Платними також стануть розведення багаття і розкладання намету – по 30 гривень за кожен пункт.

Детальніше із оновленим прайсом можна ознайомитись нижче:

1 комментарий

Написать комментарий
  • е
    19 июня 2020
    Новые Остапы Бендеры..." деньги на ремонт Провала, чтоб больше не проваливался". Тут в пору спросить а куда они девают те деньги что выделяются регулярно? Себе любимым на премии небось, вот на остальное и не хватает
    Ответить
💬 Последние комментарии
Гы
Молодец наруто
i де тут патрiоти
freedom house требует запретить fpaukop за нападения на LGBT
Игбун Хохлов
Хохлоту всегда ложатся под лузеров. Это закон природы, который не может изменить даже доставка пиццы на дом в КрыЖОПАле.
Игбун Хохлов
Он рот не имеет права открыть, пока муслимы поют. https://www.youtube.com/watch?v=n8maxXhWVG8 Зато гонора...
Елена
У тебя Ленка ее нет ! У тебя вместо жопы рабочее очко для окружной
Елена
Украинцы хорошие и добрые и работящие люди,нечего там о жопах говорить,у всех в мире жопы есть,а некоторых даже рабочие,они ими на кофе в Париже зарабатывают,ха,а что?работа каждая нужна,работая каждая важна, деньги не пахнут,а вот кофе в парижской кофейне,ха.
Гость
И "глава МИД Турции Мевлют Чавушоглу ранее заявил, что его страна вправе изменить статус собора, превратив его в мечеть, без учета мнений других государств". И лучше помолчи, не выступай против вековой истории человечества, так как эта достопримечательность внесена в список Всемирного наследия ЮНЕСКО.