За якими правилами будуть приймати на передвищу освіту
Обществоsocportal.info28 января 2020

За якими правилами будуть приймати на передвищу освіту

Оприлюднено умови прийому абітурієнтів в 2020 році на ступінь молодшого бакалавра до закладів передвищої освіти.

Про це повідомляє Освіта.ua з посиланням на озвучені дані Міністерством освіти і науки .

На навчання до закладів фахової передвищої освіти у 2020 році прийматимуться:

  • особи, які здобули базову загальну середню освіту - для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра за денною формою здобуття освіти одночасно із виконанням освітньої програми профільної середньої освіти професійного спрямування;
  • особи, які здобули повну загальну середню освіту (профільну середню освіту – незалежно від здобутого профілю);
  • особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника;
  • особи, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста;
  • особи, які здобули вищу освіту.

Вступники прийматимуться на навчання на перший курс. Особи, які здобули повну загальну середню освіту або освітньо-кваліфікаційний рівень кваліфікованого робітника, можуть прийматись на другий (третій) курс або на перший курс (зі скороченим строком навчання).

Для здобуття фахової передвищої освіти за іншою спеціальністю особи можуть вступати на другий або старші курси (перший курс, у тому числі зі скороченим строком навчання).

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти за денною формою здобуття освіти:

Прийом заяв та документів розпочнеться 30 червня та закінчиться 13 липня о 18:00.

Вступні іспити, творчі конкурси та співбесіди проводяться від 14 липня до 21 липня. Творчі конкурси можуть проводитись у два тури, кожен з яких може оцінюватись окремо.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі вступних випробувань із зазначенням рекомендованих до зарахування оприлюднюється не пізніше 23 липня.

Вступники, які отримали рекомендації до зарахування, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 27 липня.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має відбутись не пізніше 18:00 29 липня.

Зарахування вступників за кошти фізичних або юридичних осіб – не пізніше ніж 31 липня, додаткове зарахування – не пізніше ніж 31 серпня.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти за денною або дуальною формою здобуття освіти:

Реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочнеться 01 липня.

Медичні огляди та інші доконкурсні процедури на відповідні конкурсні пропозиції будуть проведені до 09 липня.

Прийом заяв та документів розпочнеться 13 липня, крім військових коледжів сержантського складу та фахових коледжів із специфічними умовами навчання.

Прийом заяв та документів для осіб, які вступатимуть на основі співбесіди або вступних іспитів та творчих конкурсів закінчиться 22 липня.

Прийом заяв та документів для осіб, які вступатимуть тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання закінчиться 01 серпня.

Вступні іспити, творчі конкурси будуть проведені від 23 до 28 липня.

Співбесіди проведуть від 23 до 25 липня.

Списки осіб, рекомендованих до зарахування за результатами співбесіди будуть оприлюднені 03 серпня.

Рейтинговий список вступників, які вступають на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, творчих конкурсів та вступних іспитів має бути оприлюднений не пізніше 03 серпня.

Конкурсний відбір на навчання до закладів фахової передвищої освіти здійснюється за результатами вступних випробувань:

  • для вступу на основі базової загальної середньої освіти - у формі вступних іспитів, творчих конкурсів або співбесіди в передбачених цими Умовами випадках;
  • для вступу на основі повної загальної середньої освіти - у формі зовнішнього незалежного оцінювання або вступних іспитів на власний розсуд у будь-яких комбінаціях, творчих конкурсів або співбесіди в передбачених цими Умовами випадках.
  • для вступу на основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника - у формі зовнішнього незалежного оцінювання або іспиту з української мови на власний розсуд та фахових вступних випробувань.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Слухайте тупого свинорылого пропахандона Шмулю и вы станете таким же тупым и у вас нос станет превращаться в такой поросячий файный пяточок еуропеида. Самые лентяи - это клятые москали, тому що лежат на печи 24часа в сутки. А у них по вулице, в это время, бегают пороси суседа, а им лень выйти да з3.14здошть их, вот жешь лентяи. Вот у работяг-фарцовщиков запизденцев – оставил на 5 сек сумку перед дверью, вышел – а вже нима ны чого тай никто ны чого ны бачил. А чаму, а тому що воны «работяги» - не спят, а всё думковают, где бы шо, у кого, з3.14дошить! Но вот не понятно как же у этих ватников стекломоев стало в разы лучше сельское хозяйство, чем у щирых пиндососмокчующих скакунив, хотя там в Рашке - 70% территории вечная мерзлота, а чернозёмных земель с гулькин х.й, как им удалось выйти на ПЕРВОЕ место в Мире по пшенице? Хиба уси лентяи и алкаши, иного объяснения у рагуль пропахандонов ныма!
Игбун Хохлов
Хохлоту работящие)))))))) Это пипец. Самый ленивый народ в мире. Когда и где хохлы работали? Все мысли о халяве: пиндосы денег дадут, немцы помогут, вступим в ЕС - золото само на голову посыпется. Это все твои мысли и слова. Разве не так? Сала Америке!
Весёлый Роджер
Ну как же так?Ну что это такое?Ведь Шмуля_Елен же говорил что правильный,законный 3.14дарас, это очень крепкий, стабильный и непотопляемый мудак ,крепко стоящий раком на ногах и благо для всех и каждого украинца, как жетеперь свинорылу жить,ведь так жизненные скрепы его жадной и завистливой до чужих грошей и поездок души начинают рассыпаться,ха. А Украина идёт прямо в пропасть,потому что экономики УЖЕ НЕТ и социальные права всех людей и РАССЛОЕНИЕ НАМНОГО СИЛЬНЕЕ, чем в других странах. Сала КПСС, а в Украине мало! Зато рагулей-дурней и бывших прапоров тут хватает!
Елена
Слушала как то специалиста по Азии,ну Юго-Восточной которая ,то да японцы там китайцы трудоголики,а вот южно-корейцы как раз и нет,просто знают что если не будут много работать,того комфорта и уровня жизни такой не будет,поэтому в принципе производительность заменяют продлением трудового дня,то есть что если не успели за восемь часов сделать,остаются и доделывают,а так не стахановцы,не такие как японцы.украинцы работящие,ну может и не немцы,но точно лучше чем итальянцы и испанцы с греками.
Игбун Хохлов
Не ровнять азиатов с хохлами. Азиаты - трудоголики. Они пашут как заведенные по 12 часов в день. Хохлоту никогда так работать не будут. Это во-первых. Во-вторых, там уровень культуры в разы выше. Япошки не воруют, в метро на посадку в вагон в очереди стоят. Во время ЧМ по футболу после матчей убирали в своей раздевалке (!). С кем сравнивать? С хамоватыми вороватыми хохлами? Не смеши. В-третьих, они очень непритязательны в быту. Там квартиры по 9 кв.м - обычное дело. Кстати, без отопления. Да, климат теплее, но это опять критерий, который нужно учитывать. Здесь вам не там. Там отопление - вопрос комфорта, здесь - выживания. Так что, разница колоссальная.
гость
Здорово как написано. Явно писателем. Скорее обобщение, почти сюрреалистичное.
Елена
Насчёт повторения Хохлов ты прав,но так нужно,так нужно Хохлов повторять.Теперь к второму вопросу, можно сказать что тупо повторять их законы и правила на нашу реальность, традиции и менталитет думаю не стоит , потому что работать как надо не будут,если вредить не начнут,тогда надо адаптировать под украинскую реальность,ну ведь смогли же японцы или тайванцы с Гонконгом сделать успешную экономику,смогли,также Южная Корея,а ведь думаю менталитет их ещё больше отличался от нашего,пусть конечно арабы и африканцы не смогли так сделать,видать умом не вышли,ха,или лентяи,а может и то и то,кто их знает.