Обществоglavcom.ua9 авг.

За рік смертність в Україні зросла на чверть

nk_hauz/gjtGosMng.jpeg

За даними Держстату, в Україні у 2020 році померли 616 835 осіб, а народилися 293 457. Від початку 2021 року смертність зросла на 25% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Всього від початку року в Україні померло 299 964 особи. Про це пише Obozrevatel. Як стверджує заступниця директорки Інституту демографії і соціальних досліджень Олена Макарова, Україна входить до трійки європейських країн за інтенсивністю депопуляції. «Такі процеси відбуваються в усьому світі, на європейському континенті народжуваність не забезпечує навіть просте відтворення. Інша справа, що в Україні депопуляція масштабна, затяжна. Наші відмінності саме в смертності. Жінки у нас живуть на 6-7 років менше, ніж в країнах ЄС, а чоловіки на 10-14 років», – сказала Макарова. Тенденції зі зменшення населення до кінця століття спостерігатимуться в більшості країн СНД, прогнозують в ООН. Згідно з їхнім прогнозом, зокрема, українців стане менше не 45%, у Росії за цей час кількість населення зменшиться на 14%, Білорусі – 21%, Литви – 45%, Латвії – 42%. У той же час в таких країнах, як Таджикистан, Киргизстан і Казахстан населення буде зростати.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!