Обществоukr.mediaAug 25

За словами психологів, саме ці ситуації значно збільшують ймовірність подружньої зради

Що найчастіше призводить до зрад.

nk_hauz/z1TjPe77R.webp

Зради коханої людини — страшний сон для будь-кого з нас. Якщо ви дорожите своїми відносинами і не хочете, щоб у вас або у вашої другої половинки з'явився привід шукати когось на стороні, остерігайтеся ситуацій, які найчастіше до цього призводять, інформує Ukr.Media.

Ви не розмовляєте один з одним

Мова не про перші п'ятнадцять хвилин після сварки, а взагалі в цілому. Якщо ви стали рідше спілкуватися на важливі для вас теми, ділитися емоціями і почуттями, то це початок кінця. Зради будуть неминучі, якщо щось не зробити або не розлучитися відразу.

Ви не допомагаєте один одному

Якщо дві людини постійно думають лише про себе, це дуже погана ознака. Вічні "я сам" і "я сама" — це показник емоційної відстороненості. Коли хочеться проводити більше часу на самоті, це показує, що людині або двом людям більше не приносить задоволення спілкування один з одним.

Ви почали спілкуватися з людьми, які вас налаштовують негативно

Якщо хтось із ваших нових знайомих говорить про зради як про щось нормальне, це перша ознака того, що ви йдете невірним шляхом. Як показують дослідження, оточення має основний вплив на наші звички і світогляд. Навіть якщо ви найчесніша і добра людина, вам досить щільно поспілкуватися зі зрадниками і брехунами пару місяців, щоб вже частково змінити свій світогляд.

Пропав потяг

Буває так, що двох людей не тягне один до одного. Багато хто може зробити посилання на багаторічний шлюб, але дослідження показують, що закохані люди ніколи не втрачають потяг один до одного, якщо їх почуття щирі. Вони можуть знайти спосіб знову стати цікавими один одному. Якщо цього вже немає, значить, відносинам, швидше за все, прийшов кінець. Зради не за горами.

Обидві людини люблять всіх навколо

Це відмінна умова для розвитку потягу до когось крім другої половинки. У таких людей частенько відбуваються так звані емоційні зради або випадкові — наприклад, в стані сп'яніння. Особистості, які спілкуються завжди і з усіма, можуть бути схильні до зрад.

💬 Последние комментарии
В ответ .
Сала Украине !!!! ДА Побольше!!!
Елена
Украина жила, живёт и будет жить, Запад на поможет, потому что он самая могущественная сила и надежда на планете сегодня и в ближайшее время,к там будет видно,вижу , вижу будущее,в хе,в нём Роджер трезвый и несёт в вышиванке украинских юй флаг и поёт гимн Украины, рядом с ним идёт его Санчо Панса в виде Луночки и ему подпевает вместе с Е,хе .так и будет,хе.
СКОРЕЕ БЫ ЭТО СЛУЧИЛОСЬ!
Жаль,что в эпоху такую прекрасную жить не придётся ни мне ни тебе...
ОТВЕТ "еЛЕНЕ" !
Ты про собственников "укрозализныци" расскажи! Не стесняйся! Или "Мотор Сич"!
лУНА-2
це э кого же -С Коломойского що ли ? Или с Сени -кролика, который конгениально успел нацарювать себе 1,9 млрд. долларов. или быть может с Кравчука котрый имеет малюсенькую хатынку в Испании?А Может с Кучмы который во время президентства озолотил своего зятя , сделав его миллионером? Или с Ющенко -у которого папа научился пить настоящий кофе в концлагере в Германии? А может быть с горе -клоуна (КСТАТИ, АРТИСТ БЫЛ ЛУЧШЕ, ЧЕМ ПОЛИТИК)?
Елена
Потому что жопа пришла,большая и толстая и роджеры здешние, порождение Горбачева,такие же мерзавцы как и в других странах,а Америка и Запад думают только о себе любимых,я это всё и без ваших подсказок понимаю, приходится подстраиваться под силу,а она на стороне Запада,это понятно? Россия слаба,в верхушка её неоднородная, поэтому и маятник такой, гнусное и не понятное качение её отталкивает от неё сторонников и даёт надежды юу врагам, тоже мне вам Америку открывать, роджер кстати на стороне тамошниюей пятой колонны, понимает он это или нет, стопроцентно сказать не могу.
Умеет украина господорюваты!!!
МВФ - украине 2,5 млрд$ подарил, и тут же долг украины вырос на 2 млрд$ ! Умеет украина деньгами распоряжаться!