Обществоwww.unn.com.uaFeb 8

Загороднюк збирається зробити військову службу більше привабливою для українців

nk_hauz/-m-ybehtnjnikyjhimci.jpg

Міністр оборони України Андрій Загороднюк збирається зробити військову службу більш привабливою для призовників та військових. Добитись цього він хоче шляхом кадрових змін та покращення соціальних умов, зокрема житлових. Про це він розповів в інтерв’ю виданню Kyiv Post, передає УНН.

"Ми склали цікаві звіти про внутрішню оцінку демотиваційних факторів - чому люди йдуть зі служби. Тепер ми точно знаємо, чому. Якщо коротко, вони не отримують того, чого очікували, коли приєдналися", - розповів міністр.

Так, Загороднюк зазначив, що Збройним Силам України все ще важко залучати новобранців та переконувати їх залишатись. У зв'язку з цим, він має намір зробити військову кар’єру привабливішою в очах українців.

"Відсутність у військових планів кар’єрного сходження - це те, що суттєво відрізняється від цієї системи в НАТО. (Альянс) має їх - і військовий має певне розуміння того, куди піде його кар'єра, і який він чи вона має вибір. Але у нас немає подібних речей", - вважає міністр

На його думку, часто незадоволення виникає через погане керівництво. Для вирішення цієї проблеми була створена комісія з інспекції військових частин.

Серед інших нагальних проблем міністр також відзначив нестачу житла для військових, не зважаючи на те, що Міністерство придбало 200 квартир, і збирається придбати ще 100.

Як Загороднюк повідомив в інтерв’ю, міністерство планує підтримати субсидовані кредити для військовослужбовців та збільшити монетизовану компенсацію за оренду житла.

💬 Последние комментарии
наблюдатель
В нынешнее время "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
Гость
И "стране навязываются внешние атрибуты западной политической системы — многопартийность, парламент, свободные выборы, президент и т. п. Но они тут являются лишь прикрытием режима совсем не демократического, а скорее диктаторского («авторитарного»). Эксплуатация страны в интересах Запада осуществляется силами незначительной части населения, наживающейся за счет этой ее функции. Эти люди имеют высокий жизненный стандарт, сопоставимый с таковым самых богатых слоев Запада".
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
Елена
То Юра не может спокойно реагировать,твой брателло.такой же урод, только не многослойный, умом не вышел что-то сказать,как ты , только ты пистишь дохуя,а по сути бред сумасшедшего,два дебила одним словом ты и Юра и ублюдка.
наблюдатель
А ведь БРИКС – своего рода убежище для государств, способных на развитие и нуждающихся в союзниках, не заинтересованных в их подавлении, а наоборот, стремящихся к установлению взаимовыгодного партнерства.
Гость
Однако "Виктория Нуланд, внучка евреев, вынужденных ради выживания бежать от украинского антисемитизма, поддерживает потомков и духовных последователей украинских националистов. То есть палачей, угрожавших её предкам, основных союзников нацизма во Второй мировой войне".