Обществоgoloskarpat.info9 окт.

Закарпатські клани, які контролюють цигаркову контрабанду, постачають автомобілі прикордонникам – ЗМІ/ ВІДЕО

Протягом двох років Державна прикордонна служба України отримала більше 500 одиниць автомобільної техніки. Чималі кошти на закупівлю техніки охоронцям кордону надають міжнародні організації. Але завдяки налагодженим схемам коштами іноземних партнерів користуються "потрібні" компанії,інформує 24 канал. У 2014 році за гроші міжнародних донорів прикордонники отримали близько 200 одиниць автотранспортної техніки. Цьогоріч автопарк ДПСУ вже поповнився майже 200 автомобілями за різними програмами Євросоюзу і 130 машинами за технічної допомоги США.

У тендерах на закупівлю автомобілів та іншої техніки останні два роки майже завжди перемагає одна й та сама чеська компанія "Pulsar Expo", що належить українському подружжю. Раніше вони придбали фірму, що займалася орендою нерухомості, перепрофілювали її та почали вигравати тендери на закупівлю техніки.

"Ми працюємо з міжнародними донорами: Коли США, ЄС або ООН допомагають сусіднім державам. Ми якраз є "руками" цієї технічної допомоги", — виправдовується власник компанії "Pulsar Expo" Вахтанг Джукашвілі.За інформацією з оточення, із чинним начальником управління Міжнародної співпраці Адміністрації ДПСУ полковником Олександром Панченко Джукашвілі познайомився ще у 2009 році. Подейкують, успішно існувати компанії "Пульсар Експо" дозволили зв'язки Джукашвілі в автомобільному бізнесі та можливості Панченка. Схоже, "монстри" закарпатського автобізнесу поділили між собою сфери впливу. І це за посередництва ДПСУ.

💬 Последние комментарии
Франкоговорящий китаец
Так это получается ещё более жесткая цензура чем при СССР. Там спокойно себе ходили книги на украинском. Фильмы на украинском и много чего ещё. Язык в чём виноват? Ну запретите немецкий, была же война с немцами.
странности пэрэклада универа ПОП.лавЬского
slave = ведомый кем то, преклоняющийся перед... - славянин = огне-поклонник, язычник, поклоняющийся огню... ещё до крещения (куевской)Руси никому неизвестным Иешуа из какого то Назарета выпускникам Поющего ректора это не понять - ЭТО ДРУГОЕ
странности перевода
slave = раб ,, slavs = славянин
Флойд НАШ !!!
США превращает белых украинцев в людей второго сорта
Гражданская война в США неизбежна
Немцы возложили на Украину ответственность за развязывание второй Мировой войны с Гитлером в 1941-45 гг
Крым НАШ !!!
в каком году Рука Кремля подарила Украине Крым ???
Горбатый
Жопа - это туда! Верной дорогой идете!