ЗАПОВІДНИК НА ХІМІЧНОМУ ЗАВОДІ: ЯК У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОНАД 200 ТВАРИН ЖИВУТЬ СЕРЕД РАКЕТ
Обществоtsn.ua19 августа 2020

ЗАПОВІДНИК НА ХІМІЧНОМУ ЗАВОДІ: ЯК У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОНАД 200 ТВАРИН ЖИВУТЬ СЕРЕД РАКЕТ

Понад дві сотні різноманітних тварин безтурботно живуть серед міжконтинентальних балістичних ракет, бочок неутилізованого ракетного палива та вибухівки у Дніпропетровській області. 

У родині бізонів поповнення: малюк народився влітку. Це лише один з видів тварин, які живуть на території хімічного заводу, де утилізують ракетне паливо, виготовляють ракети для армії та вибухівку для гірничої промисловості.

Окрім бізонів та шляхетних оленів, на площі 6 на 8 квадратних кілометрів проживає понад дві сотні тварин. Вони почуваються настільки вільно, що часом і на людей не звертають уваги. Також тут є дикі кабани, лані, фазани та лисиці 

"Їх ніхто не чіпає. Живуть самі по собі. Харчів їм вистачає. Взимку, коли багато снігу, ми їх підгодовуємо. Людей вони не бояться", - розповів директор програми утилізації ДП "Павлоградський" Володимир Львов.

Усіх їх оселили на заводі задля екологічного моніторингу ще півтора десятиліття тому, коли запустили програму утилізації ракетного палива, що лишилося після розпаду СРСР. За здоров'ям усіх тварин ретельно стежать, щоб переконатися, що підприємство не завдає шкоди довкіллю. На заводі своєю зоозоною пишаються, бо забирали з усієї України найслабших тварин, а тут, практично на волі, звірі стали окрасою підприємства.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
БеняКоломойский
Так хохлам воевать за Крым,это не ментов безоружных бить и убивать на майдане за деньги сороса.В Крыму Россия так "шляхетным лыцарям" наваляют,что их духовным предкам из вермахта под Сталинградом и не снилось.У краина и украинец от слова украсть,предать и продать.
БеняКоломойский
Подсолнухом одним сыт не будешь.
7
лорка ницой ну настоящая гиена . Посмотрев на нее обосерешъъся 100 % бедные детки на украине .
7
Вот это показатель. А лекарства ноль промышленность в жопе ахтывысты гомосеки с авяковым в переди планеты всей , курс верный ЕС НАТО КЛАДБИЩЕ . ИГРАЮТ МУЗЫКЫ
е
Нарушение Конституции страны это норма для так называемых патриотов.. Создать ничего не способны, а вот разрушать всегда готовы..
ВСЁ МОЖЕТ БЫТЬ
НЕ ИНАЧЕ УКРЫ СВОЙ ОСВЕНЦИМ У СЕБЯ ОРГАНИЗОВАЛИ... ОНИ МОГУТ.
МАКРОН - БРЕХУН
А Я ОБВИНЯЮ МАКРОНА-МИКРОНА В ТОМ ЧТО ОН ИЗНАСИЛОВАЛ БАБУШКУ СМЕРТЬКЕЛЬ. ДА, Я ЛГУ. МАКРОНУ МОЖНО, А МНЕ НЕЛЬЗЯ?