Обществоukr.mediaJul 1

Жінок яких професій чоловіки вважають найпривабливішими

Які жіночі професії є найбажанішими для чоловіків.

nk_hauz/-mdtu28zmidbwfhekmv8.jpg

Чоловіки рідко говорять про свої переваги і мрії, особливо коханій жінці. Проте експертам вдалося скласти список жіночих професій, які сильна стать вважає найпривабливішими, інформує Ukr.Media.

Стюардеса

Вона борознить повітряні простори в красивій уніформі і з посмішкою на обличчі. Вельми романтичним це вважає близько 60 % чоловіків. Стюардеси привабливі, але не професія прикрашає жінок, а жінки професію. Відомо, що в стюардеси нерідко набирають максимально привабливих осіб.

Флористка

У деяких країнах, особливо в Західній Європі і в Канаді, флористки з якоїсь невідомої причини, не зрозумілої навіть самим чоловікам, вважаються привабливими.

Поліцейський

Якщо жінка-військова не подобається чоловікам, то жінка-поліцейський — це мрія багатьох. Можливо, що тут діють якісь збочені фантазії, але факт залишається фактом. Більше двох третин чоловіків мріє зустрічатися з дамою-поліцейським.

Медсестра

Чоловікам може подобатися далеко не кожна медсестра, але якщо вже сподобається, то надовго. У фільмах медсестри — це або замучені домогосподарки, або злі бабусі, або неймовірні красуні. Чоловіки чомусь думають, що в житті є тільки останній тип медсестер — гарячі і готові до експериментів дами.

Фігуристка

Це теж професія, адже фігурне катання для когось — пристрасть і робота одночасно. Фігуристки стрункі і спортивні, а їх вбрання змушує чоловіче серце битися частіше. Згідно з дослідженнями, більше 85 % чоловіків мріє про роман з такою жінкою.

Перукарка

Тут справа в тактильному контакті. Якщо перукарка хоча б трохи сподобається чоловікові до сеансу стрижки, то після нього вона буде подобатися йому ще більше. Саме тому чоловіки готові ходити до одного і того ж майстра постійно, причому для цього їм зовсім не обов'язково бути задоволеними їх роботою. Дотики роблять свою справу, якими б холодними з боку вони не здавалися.

💬 Последние комментарии
3020
Пусть Израиль попросит и Украина, бесплатно отдаст Зеленского, Вальцмана, Коломойского и иже с ними. Граждане страны ua устали от этих жадных тварей. Там прийдется защищать землю обетованную, а не марадерить.
наблюдатель
И такое бывает. "За прошедший год получили широкое распространение теории заговора. Их суть: евреи, еврейский народ или государство Израиль стоят за пандемией или наживаются на ней, проводя широкомасштабную кампанию вакцинации", — говорит президент Европейского еврейского конгресса Вячеслав Моше Кантор.
Kelvin Ericksson
Ik wil Kelvin Ericksson heel erg bedanken voor het feit dat ze me een beter en standaard leven hebben gegeven... Ik heb de ATM-kaart gekregen van de bezorgservice... Ik wil dit medium gebruiken om iedereen die in de VS woont en EUROPA om alstublieft vandaag de juiste keuze te maken Kelvin Ericksson is echt... GEPROGRAMMEERDE ATM-KAARTEN zijn echt en werken perfect CONTACTEER KELVIN ERICKSSON: BLANKATMMASTER5555@GMAIL.COM WAT-APP:+319705033695
гость
И как-то так.
Гость
И если поживём...
Весёлый Роджер
ВСЁ – Шмуля Сруль включил Петра!!! Или Макс - такой же бот-мудак! Или «наблюдатель» – эбнутый обсератель! Всё Шмуля_Елен устал - у него кынчилась методичка с планом обсерания России, настало время проги-бота Петра и так забьёт весь сайт щирым гивном до утра!
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.