Жінок яких професій чоловіки вважають найпривабливішими
Обществоukr.media01 июля 2021

Жінок яких професій чоловіки вважають найпривабливішими

Які жіночі професії є найбажанішими для чоловіків.

Чоловіки рідко говорять про свої переваги і мрії, особливо коханій жінці. Проте експертам вдалося скласти список жіночих професій, які сильна стать вважає найпривабливішими, інформує Ukr.Media.

Стюардеса

Вона борознить повітряні простори в красивій уніформі і з посмішкою на обличчі. Вельми романтичним це вважає близько 60 % чоловіків. Стюардеси привабливі, але не професія прикрашає жінок, а жінки професію. Відомо, що в стюардеси нерідко набирають максимально привабливих осіб.

Флористка

У деяких країнах, особливо в Західній Європі і в Канаді, флористки з якоїсь невідомої причини, не зрозумілої навіть самим чоловікам, вважаються привабливими.

Поліцейський

Якщо жінка-військова не подобається чоловікам, то жінка-поліцейський — це мрія багатьох. Можливо, що тут діють якісь збочені фантазії, але факт залишається фактом. Більше двох третин чоловіків мріє зустрічатися з дамою-поліцейським.

Медсестра

Чоловікам може подобатися далеко не кожна медсестра, але якщо вже сподобається, то надовго. У фільмах медсестри — це або замучені домогосподарки, або злі бабусі, або неймовірні красуні. Чоловіки чомусь думають, що в житті є тільки останній тип медсестер — гарячі і готові до експериментів дами.

Фігуристка

Це теж професія, адже фігурне катання для когось — пристрасть і робота одночасно. Фігуристки стрункі і спортивні, а їх вбрання змушує чоловіче серце битися частіше. Згідно з дослідженнями, більше 85 % чоловіків мріє про роман з такою жінкою.

Перукарка

Тут справа в тактильному контакті. Якщо перукарка хоча б трохи сподобається чоловікові до сеансу стрижки, то після нього вона буде подобатися йому ще більше. Саме тому чоловіки готові ходити до одного і того ж майстра постійно, причому для цього їм зовсім не обов'язково бути задоволеними їх роботою. Дотики роблять свою справу, якими б холодними з боку вони не здавалися.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
гость
да не, всё ещё проще чем неофициальная спецоперации "Крокодил в Шоколаде" (внезапно проведенная в Киеве агенством DEA, - drug enforcement administration, по борьбе с чисто киевскими наркотиками) - просто окончательно закончились типа учения Нато в Украине. Всего-то, с подведением итогов и разбором полётов так сказать. А так как целью учений было заявлено "подавления восстания виртуальной квазиреспублики в Украине", то Украина (а там приняло участие порядка 30ти стран и кучи смотрящих делегаций) - как обычно, приняла это на свой счёт. И как говорится с честью (почти как у Авакова только шырше) исполнило поставленную задачу - как там было ... "все возложенные задачи выполнены в полном объеме". Воооот, в полном объёме, выполнило и перевыполнило, в лучших традициях брежневизма-кравчукизма - руководство вооружёнными силами, нацгвардейскими и развед.контрразвед. органами было отправлено за борт. Молодцы, так держать! надо почаще их проводить, а не раз в год. В общем всё просто - бабки, тупо бабки и нецелевое их использование. И это правильно, а то будет у них, как в том детском анекдоте. Гена спрашивает - Чебурашка!, там пришла посылка с десятью шоколадками, где она? - Ну, я поделил каждому по девять штук и свою порцию уже съел, твоя часть лежит в холодильнике.
Про
Там у байдена сонный джо
Луна-2
Сударь у них -одна проблема - подальше от России...Вот и стараются .Но.."что они не делают,-не идут дела"
Луна-2
Зачем на латиницу -неинтересно..Уж лучше сразу на китайские иероглифы..И сразу все на место станет...
Гость
Шмуля Ленка- пидараска ! Где сало ? Прроебали ?
Гость
Видимо просто сосать польский хуй не комильфо ! Надо рагулям спец инструкцию на латинице
Гость
Роджер, какой бекон ? Кастюлеголовой Шмуле портянки недельные после отсоса будет занюхать за счастье!