Обществоnv.uaFeb 2

Жирний лайк. Вчені довели, що соцмережі не шкодять душевному здоров’ю

nk_hauz/-m-4ppfauwyutfjpdp9p.jpg

В одному з небагатьох експериментальних досліджень в цій області вчені виявили, що відмова від соціальних мереж ніяк не впливає на наш добробут або якість життя.

Експеримент проводився для кількох груп, які повинні були уникати соцмереж на термін від тижня до чотирьох.

У своєму новому дослідженні Джеффрі Хол і його колеги з Університету Канзасу вирішили доповнити досить мізерну експериментальну літературу, глянувши на те, що відбувається, коли люди активно уникають використання соціальних мереж.

Дослідники розподілили учасників в одну з п’яти груп: одній було сказано просто продовжувати використовувати соціальні мережі як зазвичай (зокрема, Facebook, Twitter, Snapchat і Instagram), в той час як іншим було сказано утримуватися від всіх чотирьох платформ протягом періодів 7, 14, 21 або 28 днів. Дослідники створили облікові записи, щоб стежити за кожним учасником і перевіряти, що вони не публікували або не займалися постами інших людей протягом цього часу.

В кінці кожного дня всі чотири тижні учасники записували, скільки часу вони витрачали на різні види діяльності (наприклад, їжа, робота, перегляд телевізора, використання інтернету і т. д.). Також вони заповнили короткі анкети, що вимірюють благополуччя, якість життя і самотність.

Виключивши тих, хто використовував соціальні мережі в дні стриманості, дослідники отримали 130 учасників. Потім вони статистично проаналізували дані, щоб з’ясувати, чи існують якісь відмінності в показниках добробуту між днями утримання і контрольними днями, і якщо так, то чи пов’язано це з тим, як довго люди утримувалися.

Але команда виявила, що ніяких істотних ефектів не було, незалежно від того, скільки тижнів учасники не заходили в соцмережі.

«Дні, коли учасники могли вільно використовувати чотири види соціальних мереж, і дні, коли вони утримувалися від їх використання, не відрізнялися з точки зору самотності в кінці дня, емоційного благополуччя і якості дня», — підсумовують вони.

Автори роботи визнають, що розмір вибірки був невеликий, і у них було недостатньо учасників, щоб виявити можливі невеликі ефекти. З іншого боку, якщо утримання від соціальних мереж призводить до крихітним ефектів, які проявляються лише при вивченні величезних груп, то ці ефекти мають невелике практичне значення в реальному світі.

💬 Последние комментарии
Итма
Таки да
Доли
(())
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Авторские статьи