Обществоnashamama.comOct 13

Жорстке виховання викликає зміни у мозку дітей

Жорстоке поводження з дітьми може включати всі типи фізичного або емоційного насильства, сексуальне насильство, нехтування, неувага та експлуатація. Такі практики заподіюють важку шкоду здоров'ю дитини.

nk_hauz/z7yMr3v7R.jpeg

Раніше було відомо, що у дітей, з якими жорстоко поводяться, з часом зменшується обсяг префронтальної кори та мигдалеподібного тіла. Ці відділи головного мозку відіграють ключову роль в регулюванні емоцій, розвитку депресії та тривожного розладу. Ці розлади психіки можуть супроводжувати дитину протягом усього життя. агато прийомів жорсткого виховання дітей не підходять під визначення жорстокого поводження. Більшість людей в розвинених країнах вважає їх нормальними. До них відносяться удари або крики у відповідь на складну поведінку дитини, легкі фізичні покарання в різних формах. До особливих ознак жорсткого виховання відносять емоційне забарвлення подій: батьки відчувають злість під час покарань. Як може впливати на головний мозок дітей жорстке виховання, раніше не було відомо. Учасниками нового дослідження були 94 дитини у віці від 2,5 до 9 років, ситуацію в сім'ях яких вчені спостерігали протягом декількох років. Щорічно вони оцінювали батьківські практики виховання і рівень тривожності у дітей. Вчені проаналізували знімки головного мозку дітей, отримані при магнітно-резонансній томографії. Вони виявили, що товщина сірої речовини в префронтальній зоні кори головного мозку і мигдальне тіло були тим менші в обсязі, чим частіше діти стикалися з жорстким вихованням. "Вперше практики жорстокого виховання, які не відповідають критеріям жорстокого поводження дітьми, були пов'язані зі зменшенням обсягу певних структур мозку – тих, що і при важких знущання", – зазначили науковці.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!