З'ясувалося, кого призвуть до армії до кінця року
Обществоglavred.info7 дней назад

З'ясувалося, кого призвуть до армії до кінця року

Наказ про призов до ЗСУ був підписаний ще 28 жовтня нинішнього року.

У листопаді та грудні нинішнього року на військову службу до ЗСУ мають намір призвати 350 офіцерів запасу, які закінчили військові кафедри, але й досі не проходили службу.

Як пише Вісник Української армії Ukrainian Military Pages, наказ про це під номером 391 був підписаний 28 жовтня.

Відповідно до Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" призову підлягають офіцери до 43 років, придатні до служби за станом здоров'я, які не мають права на відстрочку.

Згідно з документом також визначено військово-облікові спеціальності, за якими призиватимуть офіцерів у механізованих, ракетних військах, артилерію, протиповітряну оборону, війська зв'язку, фахівців виховної роботи та офіцерів тилових спеціальностей.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.