Значна кількість переселенців не реєструється тому, що не очікують дієвої допомоги від влади, - Енвер Бекіров
Общество032.ua16 мая 2015

Значна кількість переселенців не реєструється тому, що не очікують дієвої допомоги від влади, - Енвер Бекіров

Питань щодо адаптації переселенців є достатньо багато та й саме законодавство досі не відповідає належним чином сучасним явищам у державі.

За його словами, в Україні за офіційною статистикою, яку надає УВКБ ООН зареєстровано близько 1 млн. 200 тисяч переселенців, з них на Львівщині більше 10 тисяч осіб. Проте за неофіційними даними їх вдвічі більше. «Значна кількість із переселенців не реєструється тому, що не очікують дієвої допомоги від влади. Так, наприклад, згідно з постановою Кабінету Міністрів України №505 від 1 жовтня 2014 року, особи працездатного віку можуть отримати лише 442 гривні допомоги на місяць, а інваліди, діти та літні люди – 884 гривні. І як за ці гроші може прожити сім’я, наприклад, з 5-ти осіб, яка ще змушена винаймати житло», - каже Енвер Бекіров. Також він додав, що загальна сума допомоги на сім’ю не може перевищувати 2 400 гривень. Та й з житлом переселенцям не просто. Як зауважує Енвер Бекіров, при соцопитуванні внутрішньо переміщених осіб, яке було організовано однією із громадських організацій, з’ясувалося, що у Львові з 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб, лише близько 3% були розміщені завдяки сприянню виконавчої влади. Решті із забезпеченням житла допомагали громадські активісти, пересічні львів’яни та волонтери. Представник ГО «Крим SOS» також додав, що це не означає брак ресурсів у Львівської області, а показує відсутність координації спільних зусиль влади і громадських організацій в питанні адаптації вимушених переселенців. У Львові вже існує власна координаційна рада з 11-ти громадських організацій, які займаються проблематикою адаптації переселенців з Криму і зони проведення АТО. Наступним кроком цієї спілки буде намагання все ж таки долучити владу до системної спільної роботи.Про це сьогодні у коментарі 032.ua повідомив співробітник західноукраїнського представництва ГО «Крим SOS» Енвер Бекіров. у Львові з 10 тисяч внутрішньо переміщених осіб, лише близько 3% були розміщені завдяки сприянню виконавчої влади.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Подопытные кролики для американской вакцины В этом вся головная боль Украины..
Весёлый Роджер
Какие же вы там наивные! Ну пипец просто! Неужели никто не задался вопросом – А сколько бы дней прожил на свободе Шарий, если он не был бы запасным проектом пиндосов? Да ни сколько! Сел бы сразу, как Асанж, за изнасилование …, в принципе не важно кого…, но сел бы сразу - был бы политик или журналист неугодный, а «козу» ему всегда подсунут. Неужели не видите, что уже готовят вам новых «Слуг», но життя у рядового скакуна не измениться к лучшему вже НИКОГДА! Пока будет у страны - статус колонии пиндосов! Пока будет только ОДНА ЦЕЛЬ – пидсерать вами России! Смокчи и радуйся xoxoл – ты на майдане себе пана нового нашёл!
Весёлый Роджер
Да для Шмули_Елен, этого мечтателя об пиндосной грин-карте, высокая честь умереть за/под звездно-полосатый тай щоб него прах бул развеян над Гудзоном, рэбей Этинзоном! Тогда он, наконец и попадёт в свою коханную Амэрыку. Которую он, правда при Союзе, активно дерьмом поливал, как сейчас он поливает Россию, ну так за гроши он всё шо хочешь обсерать будэ и тату и мати, жаль за них никто не платит. Продажный пропахандон одним словом, пиндо титушка – тупая свинорылая хрюшка. Вот такое он хуцписткое гивно.
С
Такое не забывается никогда.
С
Такое не забывается никогда.
С
Такое не забывается никогда.
Весёлый Роджер
Ну "е", ну ты вырос! Хе! Как ты это ждб гивно, эффектно разнёс! Мне приятно осознавать, что ты рос на моих глазах! Пора тебе о блогерстве думовати! Я без иронии пишу! У тебя всё для этого есть, главное хорошая аналитика и острый язык! Давай дерзай и далее!
Авторские статьи
Политика5 часов назад
Золотой дождь от Шмыгаля. Зачем Кабмин вернул огромные зарплаты иностранным "смотрящим"
Геополитика14 часов назад
Киев готовится к войне и этническим чисткам на Донбассе? 28
Общество15 часов назад
Приколист Вова, или Разговор с народом о «правильной вакцине» 1
Политика15 часов назад
День выборов: заметки на полях 4
Политика15 часов назад
Размышления у парадного подъезда: глядя на новый политический ландшафт
Видео16 часов назад
Дмитрий Джангиров. Путин, Валдай, Армения и Азербайджан | Турецкое сегодня и Белорусское завтра 1
Политика16 часов назад
«Драма покруче „Фауста‟ Гёте». Монтян высмеяла Ляшко, проигравшего выборы трём собственным техническим кандидатам
Политика18 часов назад
Декларации оставили, ответственность сняли. Что означает решение Конституционного суда по НАПК
Технологии18 часов назад
Перспективные наземные боевые дроны