Знайти роботу через службу зайнятості в середньому можна за чотири місяці
Обществоnews.finance.ua7 дней назад

Знайти роботу через службу зайнятості в середньому можна за чотири місяці

Середня тривалість пошуку роботи безробітним з початку року склала 117 днів.

Про це повідомили УНН у Державному центрі зайнятості у відповідь на запит.

“Протягом січня-вересня 2020 року за сприяння центрів зайнятості було працевлаштовано 473 тис. осіб, з них – 291 тис. зареєстрованих безробітних. Середня тривалість пошуку роботи безробітними, зареєстрованими в державній службі зайнятості, склала 117 днів”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляли в Державному центрі зайнятості раніше, з початку карантину, з 12 березня, статус безробітного в Україні отримали 525 тисяч осіб, показник на 53% вищий, ніж за аналогічний період минулого року.

Довідка Finance.ua:

  • В Україні через кардинальні зміни на ринку праці “слуги народу” пропонують запровадити нові правила віддаленої роботи. Згідно з ними, роботодавець офіційно зможе оформляти контракт на дистанційну роботу.
  • У новому законопроєкті № 4051 пропонують узаконити дві форми співпраці: надомну і віддалену. Їх можна буде прописувати в контракті. Крім того, документ передбачає:
  • роботодавець отримає право дізнаватися про фактичне місце проживання співробітника;
  • в електронній формі ознайомитися з договором, нормативними актами, з усіма документами, з якими повинен бути ознайомлений працівник;
  • забезпечити можливість поєднати роботу вдома з роботою в звичайному режимі на території роботодавця;
  • зобов’язати роботодавця організувати безпечну і комфортну роботу на дому.
Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
а что в Украине происходит тебе тоже не интересно? почему населению становится жить все хуже и хуже, почему ранее работавшие предприятия становятся банкротами? Что-то не заметно что "патриотов" интересует собственная страна, иначе бы боролись за ее процветание, а не за то как быстрее что-то еще продать на ее территории..
е
а ты любишь? Работаешь на неё? налоги ей платишь? Вот и ответ.. Как страна относится к каждому, так граждане и относятся к ней...
это жизнь
На кой хер мне знать что запрещено в срашке? Эрдоган вашу срашку на хую вертел, после того как вставил сто кинжалов в жопу вашему плешивлюому мудню, и он теперь сидит тихо и не рыпается!
Украинец
Горят пердаки у промаскальской пятой колоны в Украине! Нужно любить свою страну, а не Савьетский Союз.
не кипишуй
За Кличко пол Киева проголосует, так что свои жалкие потуги можете оставить при себе. Как вообще можно ставить в один ряд Кличко и какого то пальчикова, марионеточного клоуна?
ничего себе
Ничего себе, как кремлебляди возбудились, как захрюкали! Вот кк на
займись делом пропагандон
Армяшка, почему не в Карабахе? Не патриот что ли?