Обществоhealth.24tv.ua3 нояб.

Звичка, яка посилює негативний вплив соцмереж на організм

nk_hauz/-ml9hnq35im1qgqkjem0.jpg

Соціальні мережі не робить нас щасливішими, а час за їх переглядом підсилює відчуття тривожності і забирає багато часу. Але відмовитися від них повністю часто складно. Ось простий спосіб, як знизити негативний вплив від гортання стрічки.

Вчені зі Стенфордського університету провели дослідження і з'ясували, що гірше витраченого часу в соціальних мережах – тільки час, проведений відразу в декількох соціальних медіа, пише Anywell.

Дослідження свідчить, що щоденний потік цифрової інформації руйнує пам'ять, а мозок людей наразі не готовий до таких масштабів.

Суть дослідження

В експерименті брали участь 80 молодих людей у ​​віці від 18 до 26 років: їм показували об'єкти, а після 10-хвилинної перерви додаткові предмети й питали, чи бачили вони їх під час попередньої презентації. Деякі люди сказали, що бачили. Далі експеримент провели в такому ж порядку, але в той час, коли добровольці користувалися соціальними мережами і порівняли результати.

Виявилося, що чим більше людина проводить час у медійній багатозадачності, тим сильніше знижуються можливості її пам’яті.

А одночасний перегляд відео та соцмереж значно знижує концентрацію уваги. Епізодична пам'ять стає слабшою і людина легко забуває образи та події, з якими вона стикалася кілька хвилин тому.

Висновок: якщо ви дивитесь ролик на YouTube, а паралельно гортаєте стрічку в Instagram, це впливає на пам'ять сильніше, ніж якби ви робили щось одне з цього.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Да ну ..А пишите одинаково -и мыслите тоже и приставочку -хе -специально для дурных держите ? и может быть с одной машинки -ноута печатаете ?)))))
Весёлый Роджер
Бе-бе-бе.... по свиной роже тебе!
Весёлый Роджер
Запомни чаривниця и передай это Киту на вушко! п1 - Роджер всегда прав! п2 – Если Роджер не Прав, см. п1!!!! :-)) Привет тебе лапа!
Вася
А на этот раз будут следить и регистрировать все события вокруг проблемных мест? Или опять потом невозможно будет узнать кто стрелял на Майдане или кто сбил Боинг?
Елена
Факт,не спорю,нет , только Россия поставляет и производит машины и оборудование не в том количестве,что было при калошах, совсем не в том, количество очень маленькое по сравнению с прежними,когда только голоши с галошами были, Путин экономику запустил,а почему?а вот это вопрос.
Игбун Хохлов
Это у хохлопотамии ничего на внешний рынок нет кроме шлюх и жопомоев. У России с экспортом все нормально. И машины отправляет, и оборудование. А уж продукты питания в России даже "аграрная супердержава" закупает.
Елена
Мы Луночка разные люди,нет ипостасей , правда....вэвЯселый не ВеРит...,беда...