Звичка, яка посилює негативний вплив соцмереж на організм
Обществоhealth.24tv.ua03 ноября 2020

Звичка, яка посилює негативний вплив соцмереж на організм

Соціальні мережі не робить нас щасливішими, а час за їх переглядом підсилює відчуття тривожності і забирає багато часу. Але відмовитися від них повністю часто складно. Ось простий спосіб, як знизити негативний вплив від гортання стрічки.

Вчені зі Стенфордського університету провели дослідження і з'ясували, що гірше витраченого часу в соціальних мережах – тільки час, проведений відразу в декількох соціальних медіа, пише Anywell.

Дослідження свідчить, що щоденний потік цифрової інформації руйнує пам'ять, а мозок людей наразі не готовий до таких масштабів.

Суть дослідження

В експерименті брали участь 80 молодих людей у ​​віці від 18 до 26 років: їм показували об'єкти, а після 10-хвилинної перерви додаткові предмети й питали, чи бачили вони їх під час попередньої презентації. Деякі люди сказали, що бачили. Далі експеримент провели в такому ж порядку, але в той час, коли добровольці користувалися соціальними мережами і порівняли результати.

Виявилося, що чим більше людина проводить час у медійній багатозадачності, тим сильніше знижуються можливості її пам’яті.

А одночасний перегляд відео та соцмереж значно знижує концентрацію уваги. Епізодична пам'ять стає слабшою і людина легко забуває образи та події, з якими вона стикалася кілька хвилин тому.

Висновок: якщо ви дивитесь ролик на YouTube, а паралельно гортаєте стрічку в Instagram, це впливає на пам'ять сильніше, ніж якби ви робили щось одне з цього.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Роджер до сих пор не понял,что я с подколкой про них это написала,ху...ли,нет у козлоослика ума,считай калекаха.Украина обязательно будет богатой и счастливой.А Роджер мерзавец.
Вера
...еще в1799году....А.А. Безбородко - канцлер Российской империи -сказал: «Не знаю, как будет при вас, молодых, но при нас ни одна пушка в Европе не могла выстрелить без нашего разрешения»...О...
Вера
Ууууу...еще....
Вера
если Елена ...Это писала...да пусть еще кто-то...прослеживается "след" издевки над тем...кому Эти комменты посвящены...Мне б стыдно было их...сохранять и "выбрасывать" свою дур...тупость...на всеобщее обозрение...Воот...
Вера
чувачок...это ты сейчас о себе написал?...ПОХВАЛЬНО...
Вера
а нормальные люди...в комменте выше написала...это те,кто читает Это ВСЕ...Наше...и находит в себе силу воли не комментировать...бо ни к чему все эти комменты...НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ РАБОТАЮТ...ИМ НЕКОГДА ЗАНИМАТЬСЯ ЭТОЙ ... беллетристикой..
Вера
прости...поспешила...обидеть не хотела...само как-то вырвалось..скорее ..НЕВНИМАТЕЛЬНЫЙ...или мысли чужие плохо читаешь...вот Елена ...хоть и пишет иногда Дрянь...но мысли читать умеет ...за что я ее и уважаю...но из цитатника веселого ...с многим с ней не согласна...ЕСЛИ ,конечно, зто она писала...