trueua.info17 июн.

17 червня - всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою

Опустелювання - це «деградація земель в посушливих, напівпосушливих і субгумідних районах в результаті дії різних факторів, включаючи зміну клімату і діяльність людини» (див. Конвенцію ООН по боротьбі з опустелюванням). Деградація земель в посушливих районах визначається як зниження або втрата біологічної або економічної продуктивності посушливих земель. Деградації піддається третина поверхні Землі, що, відповідно, впливає на життя понад 1 млрд. чоловік, повідомляє UN. Ліси займають 30 відсотків поверхні Землі. Вони не тільки забезпечують продовольчу безпеку і притулок, а й грають ключову роль в боротьбі зі зміною клімату, допомагають зберегти біологічне різноманіття і є місцем проживання корінних народів. Щорічно ми втрачаємо тринадцять мільйонів гектарів лісів, а постійна деградація земель в посушливих районах привела до опустелювання території площею 3,6 мільярда гектарів. Збезлісення і опустелювання, викликані діяльністю людини і зміною клімату, являють собою серйозну перешкоду до досягнення сталого розвитку і негативно впливають на життя і засоби для існування мільйонів людей, які ведуть боротьбу з бідністю. На посушливі райони припадає близько 50 відсотків оброблюваних земель у світі. Посушливі землі характеризуються малою кількістю опадів і високим рівнем випаровування вологи. Вони займають більше 40 відсотків земної суші і служать місцем існування для більш ніж 2 млрд. чоловік. Майже половина людей, що мешкають на посушливих територіях, живуть в умовах убогості. Задоволення основних потреб цих людей у величезній мірі залежить від навколишнього їхнього середовища. 90 відсотків людей, які живуть в країнах, що розвиваються, відстають від решти населення світу за рівнем свого добробуту і показниками в області розвитку.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...