prm.uaAug 31

31 СЕРПНЯ: ЩО СВЯТКУЮТЬ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ СЬОГОДНІ

Сьогодні, 31 серпня, свої іменини святкують Георгій, Денис, Омелян, Іван, Лев, Лука, Макар, Юлія, Уляна. Крім того, і цей день відзначається Міжнародний день боротьби з передозуванням наркотиків та низка інших свят.

Міжнародний день боротьби з передозуванням наркотиків

Міжнародний день боротьби з передозуванням наркотиків із 2001 року відзначають як день пам’яті людей, що померли від передозування наркотиків 31 серпня тисячі людей в усьому світі висловлюють своє співчуття родинам і друзям жертв передозування та згадують тих, кого вони втратили.

День блога

Ідея святкувати День блогу (Blog Day) 31 серпня з'явилася в 2005 році, коли активні користувачі LiveJournal угледіли в слові blog цифри - 3108. Тому і датою свята встановили 31 серпня (31.08). Ініціатори Дня блогу закликають присвятити його знайомству з товаришами з різних країн і з різними інтересами. Для цього пропонується написати короткі рецензії про п'ять різних блогів і 31 серпня опублікувати ці записи у себе з посиланнями на авторські сторінки. Вважається, що найкраще в цей день писати про блогі, які розходяться зі сферою звичайних інтересів автора, його точкою зору і життєвою позицією, щоб і сам користувач, і відвідувачі його сторінки відкрили для себе щось нове. Блогери сприйняли ідею з ентузіазмом. Коли вперше 31 серпня оголосили святом, в індексі Google з'явилося відразу 30 тисяч нових сторінок. А в 2007 році в зв'язку з цією датою почався конкурс кращих блогів Best of Blogs.

Події:

1422 - Генріх VI став королем Англії у віці 9 місяців;1898 — офіційно відкрито Київський політехнічний інститут;1907 — створено Антанту;1987 — відбувся реліз відомого альбому Майкла Джексона під назвою ''Bad'';

В цей день народились:

принцеса Діана

поет Шарль Бодлер

💬 Последние комментарии
Алоха
Только не скули. Это и не красиво и не к добру.
Весёлый Роджер
Пошёл на фуй, нарик фуев! Забей косяк у свою дупу - враз побачишь Гваделупу!
Весёлый Роджер
Ты ТУПОЙ пропа_Хандон, вынь из дупы свой гандон! "На момент отмены крепостного права в России проживало 23 млн. помещичьих крестьян, что составляло ВСЕГО - 34% от всего населения Российской империи или 23% от ВСЕХ крестьян!" Эта русофобная байка про то, что все были крепостные - бродит по либерастным СМИ уже больше 100 ЛЕТ!!!
Алоха
Хороший песик. Почти злая собака. Хозяин даст тебе.
Весёлый Роджер
Слышь ты, гаваец у вышиванке и сраных шароварах, ты вот как пыхнешь чи нюхнёшь чи таблетку ням-ням и тебя сюда тянет, бред нести. Ну пыди на сайт с такими же нариками, да обсуждайте там проблему апоГеи с периГЕЕй. Тебя уже посылали здесь на фуй, так ыщо пошлют!
У НИХ БУТСЫ НЕ ТОЙ СИСТЕМЫ !!!
Шахтарь и Динамо за 6 матчей в Лиге Чемпионов не забили ни одного гола !!!
Алоха
А если бы не жидо-большевики, то ты и твой новый царь так бы и остались крепосными.