elle.ua9 мар.

5 ЗАМКІВ УКРАЇНИ, ПРО ЯКІ ВИ НЕ ЗНАЛИ

Чи знаєте ви, що в Україні налічується чи не найбільша кількість старовинних замків порівняно з іншими європейськими країнами? Деякі з них широко відомі і користуються популярністю, але є і такі, що доживають віку у цілковитій самотності, не привертаючи до себе уваги.

«Команда ELLE вирушила на захід України, де зосереджена найбільша кількість замків, щоб зробити зйомку модної історії на тлі напівзруйнованих середньовічних споруд. Ми щиро сподіваємося, що це приверне увагу громадськості до їх стану, - каже головний редактор Соня Забуга. - Співробітники унікальних пам'яток розповідали нашому журналісту, що ще якихось 30 років тому усі замки були у досить хорошому стані, а тепер стали нікому не потрібними і стіни руйнуються. Замки і оборонні споруди пережили війни, бунти, зміну політичного ладу, але не змогли зберегтися у наш час».

Підгорецький замок

Cело Підгірці, Львівська область Історія одного з найкрасивіших європейских архітектурних ансамблів веде свій початок від 1635 року. Його називають Галицьким Версалем, гідним королів - Підгорецький замок вважається одним із найяскравіших прикладів архітектури епохи ренесансу. Унікальність цієї пам'ятки полягає у тонкому поєднанні рис аристократичної резиденції та оборонної споруди.

Топ и брюки Frolov; шляпа Ruslan Baginsky; ботильоны Litkovskaya

Старосільський замок

Cело Старе Село, Львівська область Подорож до Старосільского замку або палацу князів Острозьких справила на нашу команду одне з найбільш сумних вражень. Адже від могутньої п'ятикутної оборонної споруди залишилися сьогодні лише фрагменти стін, які колись досягали 15 метрів заввишки.

Платье Bevza; чокер и ботильоны Litkovskaya

Свірзький замок

Село Свірж, Львіська область Свірзький замок було збудовано у якості оборонної споруди у 1530 році. За весь період існування його неодноразово перебудовували і після чергової реконструкції у ХVII столітті замок здобув риси аристократичної резиденції. З однієї сторони замку розташовано невеликий парк, де можна насолоджуватися як живописною природою, так і давньою архітектурою.

Блуза, фатиновая юбка и мини-юбка Artemklimchuk; шляпа Ruslan Baginsky

Старокостянтинівський замок

Хмельницька область Могутня фортифікаційна споруда була збудована у 1561 році князем Василем Острозьким. Замок служив захистом від постійних набігів татарської орди, причому завойовники жодного разу так і не взяли замок приступом.

Платье и ботильоны Litkovskaya, шляпа Ruslan Baginsky

Меджибізький замок

Село Меджибіж, Хмельницька область Меджибізький замок виявився найстаршим з усіх, які ми відвідали. Оборонну споруду було збудовано у 1360-х роках. Протягом столітть її власники змінювалися, відповідно до чого замок часто зазнавав реконструкцій. Сьогодні Меджибізький замок - один з кількох ренесансних об'єктів, що зберігся до наших днів майже без руйнування.

💬 Последние комментарии
Пиченька Нуланд
Вика рассказала как была Путиным в бане... с голым... у него вот такенные яйца ( смотрим фото )
смотреть фильм Шимпан.3е)
призван на срочную службу осенью 2021 года... а в свободное от службы время (по воскресеньям) подрабатывал ночным сторожем на Южмаше? 😀
ЭвроИнтеграция 1945 року
саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту ПРАЗДНОВАЛИ ДЕНЬ ЕВРОИНТЕГРАЦИ до найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
Весёлый Роджер
«Елена – 29 июля 2020- А психушки не лечат чтоб ты знал…»
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдуй на форум Казахстана и там доэбывайся - шо там у казахов! Но сначала спытай их, як вони назывались до 1935 рока! И главное покажи им карту Средних веков дэ була Украина!
Весёлый Роджер
НеЕлена - вот смотри как Шмуля отвечает - это же хуцписткая жидяра чистокровка! Я ему вопрос, а он мне в ответ про другое вопрос или ответ в стиле - Сам дуЛак! Причём заметь что почти ВСЕ здешние тн бандеровсике троли - работают в таком же стиля пана Вальцмана и Зели. Ну а фуйли им с xoxлотой цацкаться, все ж тупые у них и унтерменьши.
-------
Росийский след? а зачем здаватся .