agravery.com12 янв.

Аграрії на Черкащині виходять на акції протесту через незаконні дії Держгеокадастру

Аграрії Маньківського району Черкаської області сьогодні вийшли на акцію протесту під стіни районного відділу Держгеокадастру, який своїми незаконними діями порушує права орендарів земельних ділянок. Про це повідомляє прес-служба Всеукраїнської аграрної ради (ВАР). Справа в тому, що напередодні, 11 січня, був проведений аукціон з продажу близько 21 га землі у Маньківському районі, що були орендовані фермерським господарством «Білецьке». Договір оренди на право користування цією ділянкою закінчився ще у 2014 році. Однак власник підприємства — Григорій Білецький, який веде чесний бізнес та справно сплачує податки до бюджету, навіть не був допущений до торгів. З поданого ним пакету документів кілька файлів було вилучено, що і стало основною причиною для відмови. «По закону вони були зобов’язані ще 4 січня підтвердити участь Білецького у торгах. Натомість його відсторонили, і аукціон виграла стороння людина, яка проживає за межами Маньківського району», — повідомив член Всеукраїнської Аграрної Ради та Асоціації виробників молока, керівник ТОВ «Дзензелівське» Микола Северин, що виступає головним організатором акції протесту проти свавілля чиновників. За його словами, аграрії блокуватимуть діяльність Держгеокадастру в Маньківському районі, вимагаючи пояснень від його керівника — Віктора Гончара, який мав пряме відношення до усунення фермера з аукціону. Головна мета протестантів — зупинити корупцію в державних установах та захистити свої законні права. А також виявити, чи характерні такі дії виключно для Маньківського Держгеокадастру, чи вони висвітлюють загальну політику відомства на державному рівні. Нагадаємо, ВАР та аграрні асоціації переносять страйк на січень 2018.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Сам пью - сам гуляю, сам соби я наливаю, сам пью -сам гуляю, все я буквы перставляююю... Эй Шмуля, а ты куды идёшь? - Таки а куды паны скажут туды и иду... сам пью - сам гуляю сам фунфырик наливаю.... Сам пью - сам гуляю, сам соби я наливаю... «Петя - вин наш Херой, Петя - пархатый ВОР, Пети Великому САААААЛЛЛЛЛААААА! Петя в твоей судьбе, Петя в твоей еде, Петя в тебе и во мне!!! ©» Партия, Ленин, комсомол – Петя, Зеленский - сука ВОР!
кипчак
Петя так и не доучил мову, а то бы знал, что порох на мове не только порох, но и пыль. Не стоит радоваться. что его сторонники просят пыли.
Луна -2
Вообще-то в постели занимаются любовью а не говорят о ней....Пусть даже на государственной мове.
Луна -2
"Спутник" лучше всех на свете. и вакцина хоть куда. Не боюсь я им привиться Вот от "Пфайзера"-беда.
Луна -2
Ты сама только что сказала))))) Теперь по поводу Порошенко - наверно он сядет , почему?- потому ,что просили внести в залог 1 миллиард гривен.А Петро -жадный -он не даст -Следовательно посидит - Тем временем будут собирать порохоботы, развяжется новый МАЙДАН -"Свободу -Пете".Не зря Порошенко ,ой не зря мотался по загранице,-он обеспечивал себе ореол узника совести .Зеленский и Коломойский сейчас перед задачей-"Выпустить нельзя посадить"-где поставить запятую.ОНО И ТАК, И ЭДАК ВРЕДНО - выпустят- он замутит Майдан -Не выпустят ореол узника совести ему обеспечен . и ..тоже Майдан. С захватом Бастилии порохоботами .
Кот Матроскин
Обижаться - удел горничных, а не кандидата в президенты.
Антиелена
Ленка-целка-зрелка! Что за говно ты пишешь, это что за ответ? Какой приговор, ты, мля, кем себя считаешь? Ты примитивное животное в желто-синих трусах с чубом в голове вместо мозгов. Таким место в Польше на клубнике. Сколько можно говорить?