dw.com24 окт.

Анкара: Туреччина бере участь в наступі на Мосул

За словами прем'єр-міністра Туреччини Біналі Їлдирима, турецькі військові застосовують танки і гаубиці для прикриття наступу курдських загонів пешмерга на іракський Мосул. Багдад спростовує участь Анкари. Турецькі війська поблизу іракського Мосула забезпечують підтримку курдським загонам пешмерга "із застосуванням артилерії, танків і гаубиць". Про це заявив журналістам прем'єр-міністр Туреччини Біналі Їлдирим, повідомляє у понеділок, 24 жовтня, агенція dpa. Водночас командування збройних сил Іраку спростовує інформацію про те, що турецькі військові беруть участь у операції з визволення Мосула від бойовиків "Ісламської держави". "Речник Командування спільних операцій заперечив турецьку участь в будь-якого роду операціях по звільненню Найнави (провінція, в якій розташоване місто Мосул. - Ред.)", - йдеться в заяві іракський військових, яку цитує AFP. Нагадаємо, 22 жовтня прем'єр-міністр Іраку Хайдер аль-Абаді відхилив пропозицію Туреччини взяти участь в битві за звільнення Мосула. "Я знаю, що турки хочуть брати участь, ми дякуємо їм, але іракці з цим самі впораються", - сказав він тоді.

💬 Последние комментарии
Серж
Украина не Турция. На Украине предатель на предателе, и предателем погоняет.
е
Елена, так где говоришь воруют и под чьим управлением?
е
ни о чем, так что там с Украиной? шо тайна? воз и заткнись со своим Казахстаном!
Елена
Цитаты напомнить?Как ты отвечаешь на вопросы.
Елена
И тут члены КПСС виноваты,все беды отних, лечись болезный
наблюдатель
И это пережили. «Действия гитлеровцев под Ленинградом имели все признаки геноцида. Это было целенаправленное уничтожение мирного населения... голод, холод, бомбардировки и артобстрелы...». 27 января 1944 года советскими войсками была полностью снята блокада Ленинграда, которая продлилась 872 дня.
гость
И "оптимальнее всего сочетать рациональное питание с умеренной физической активностью, советует диетолог. Не загонять себя марафонами при серьезном ожирении, а начинать с прогулок и плаваний, а дальше по мере снижения веса".