dw.com10 окт.

Близько 100 тисяч людей протестують у Берліні проти ЗВТ між ЄС, США та Канадою

Акція відбувається під гаслом "За справедливу світову торгівлю!". Демонстранти побоюються, зокрема, зниження європейських екологічних і соціальних стандартів. Близько 100 тисяч людей (за даними поліції) взяли участь у суботу, 10 жовтня, в демонстрації в Берліні проти створення трансатлантичної зони вільної торгівлі Євросоюзу зі Сполученими Штатами (ТТІР), а також із Канадою (Ceta). Організатори стверджують навіть про 250 тисяч демонстрантів, хоча попередньо очікували від 50 до 100 тисяч учасників. Мітингувальники прибули зранку до Берліна зі всієї Німеччини п’ятьма додатковими потягами та понад 600 автобусами. Демонстрація під гаслом "За справедливу світову торгівлю!" розпочалася вранці біля берлінського залізничного вокзалу.

Учасник демонстрації До протесту закликали профспілки, організації з захисту довкілля та прав споживачів, а також критики глобалізації. Німецькі опозиційні партії - Зелені та Ліва партія - теж підтримали акцію. Критики вищезгаданих угод Євросоюзу зі США та Канадою остерігаються ослаблення європейських інституцій та зниження екологічних і соціальних стандартів, пише dpa. Вони вимагають зупинити переговори про трансатлантичну зону вільної торгівлі зі США та не ратифіковувати торговельну угоду з Канадою.

Учасники демонстрації критикують і позицію канцлерки Анґели Меркель щодо TTIP Подібні демонстрації в німецькій столиці відбуваються далеко не вперше, однак акція у Берліні 10 жовтня стала наймасштабнішою.

💬 Последние комментарии
Антиелена
Ой, Ленка-белка-летчик-налетчик! Германия отказалась поставлять вооружения Киеву. Шо деется! А представляешь как бы F-35 эффектно наипнулся у Белорусское море или об Ростовские горы? А то вон опять в Южно-китайском море... Псаку тебе в сраку!
ера
...откуууда ты все знаешь?...
Ксеноморф
О, майн гот! Нет там никакого единства даже теоретически. Там либеральная (sic!) демократия потому что!
Мойша Рейтингблуд
Взять любого БОМЖА с улицы, грязного и вонючего, и если 5 лет рекламировать его по всем телеканалам - получится популярная личность и кандидат в президенты! Что, не так?! ПУСТОЕ МЕСТО может стать президентом в существующей системе! Просто рамка под фотопортрет! Когда вам уже всем станет тошно от этого всеобщего лицемерия и вы перестанете им заниматься! Когда одного кандидата ГОДАМИ ПИАРЯТ, а второго вообще не показывают - КТО ВЫИГРАЕТ?! Разве не очевидно, что никаких равных условий НЕТ! Какие выборы?! Фарс и развод. Не надоело?!
Анти
У вас уже воронок под подъезд приехал,бибикает?
е
Елена, тебя уже оттеребунькали под мостом морячки?)))
Лилипутин
Полное погружение кароч