www.unian.ua15 авг.

Бразилія вперше за 10 років почне продаж доларів для стабілізації реала

Падіння національної валюти відбулося на тлі повідомлень про перемогу опозиційного кандидата в президенти на праймеріз в Аргентині. Центральний банк (ЦБ) Бразилії з 21 по 29 серпня 2019 року буде продавати готівкові долари з власних валютних резервів на тлі падіння курсу національної валюти - реалу. Про це повідомляє ТАСС. "Загалом ЦБ має намір продати близько 3,8 мільярда доларів, що становить 1% від загального розміру його валютних резервів. На його думку, такий захід дозволить стабілізувати курс реала", - йдеться в повідомленні. Як зазначає агентство EFE, влада Бразилії вирішила піти на такий крок вперше з 2009 року. Курс реала в ході торгів у середу подолав психологічну позначку в 4 реали за долар (сукупна девальвація бразильської національної валюти з початку року склала 1,7%). Основний індекс Ibovespa Сан-паульської фондової біржі знизився на 2,94%, опустившись до позначки 100.258 пунктів. Падіння курсу реала відбулося на тлі повідомлень про результати праймеріз в Аргентині, на яких переміг опозиційний кандидат в президенти. "Крім аргентинського фактора, на бразильські котирування продовжують впливати торговельне протистояння КНР та США, перспективи виходу Великобританії зі складу ЄС без укладення угоди з Брюсселем, а також протести в Гонконзі", - вважають експерти.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Шмуля ты линяешь от вопросов и думуваешь шо тут уси селюки и не бачат твоих примитивных жидовских уловок! При чём тут Роджер? Это НИКОГО кроме тебя завистливого и брехливого МУДАКА не волнует! Давай сука отвечай -«Елена - …Америка с нами!» - а расскажи ка чем владеют семьи Кравчука, Кучмы, Ющенко... Чего молчишь? сказать нечего? Ну ????
Елена
Будем смотреть,не хочется войны,решаем не мы.будь что будет.
Народная мудрость
Три дебила - это сила.
Луна -2
Да, мы терпеливые .Россия медленно запрягает, но Быстро едет. Путин заявили о том ,что нас прижали к стенке- это он потому и заявил что не хочет Войны. а Вы думали что терпеть до бесконечности вас будут. а вы еще на головы сядет России ?Нет этому никогда не бывать Путин рассчитывал на мирное существование- но вы же его вынудили ... и ты знаешь лучше включить благоразумие и ум, чем жалеть потом о том, что потеряли ...
Елена
Старое высказывание,с бородой,а в Лос Анжелесе тепло.
Антиелена
Ты что ли щука? ))))))))))))))))) Ты таракан безмозглый желто-синий! И прятаться тебе по щелям до конца твоих никчемных майданушных дней!
Елена
Про огромное расслоение общества в доходах сказать ничего не хочешь?