Бундестаг прийняв пакет міграційних законів

Німецький Бундестаг у п'ятницю прийняла цілий пакет міграційних законів, обговорення за якими велося роками.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу. «У першу чергу мова йде про імміграцію та фахівців. Німеччині вкрай потрібні кваліфіковані кадри... Ми відкриваємо ринок праці для людей з країн, що не входять в ЄС», - пояснив офіційний представник федерального уряду Штеффен Зайберт. Як раніше повідомлялося, закон відкриває двері у ФРН фахівців різних спеціальностей, а не тільки «академічних». До того ж, тепер громадяни країн, що не входять в ЄС, зможуть при наявності відповідної кваліфікації та достатньому володінні мови приїжджати в країну без наявності трудового контракту і шукати роботу на місці упродовж півроку за умови, що витрати зі свого перебування в цей період людина буде оплачувати сама. Крім того, пакет обумовлює такі теми як інтеграція, оскільки хороша адаптація мігрантів забезпечить їм і їхнім роботодавцям безпеку і нормальні умови праці. Також розглянули й умови депортації тих, хто не має шансів отримати офіційний статус в країні. В майбутньому процес висилки повинен стати більш ефективним. В уряді переконані, що прийнятий пакет законів дозволить державі краще контролювати приплив мігрантів.

💬 Последние комментарии
Талиб
В Украине издавна что-то не так с национальной экономикой. А это основа, между прочим.
ера
не отмазываю...
Китайца придЬот - парЬядак навидЬот
"Дети наркоманов и алкоголиков из 70х не способны управлять таким крупным государством как Америка - его надо разделить на части, как Европу. В каждом штате США уже давно свои законы и свой персональный суд. Распад США на части это лишь вопрос времени," — почеркнул Председатель Компартии Китая Си
Талиб
А в Афганистане все более-менее нормально. Пасем овец, плодим детей. Просто у нас более консервативная и либеральная экономическая система. Электричества нет. Но и без него можно жить.
Гость
И скажут "это другое!" Действительно не будут вспоминать о репрессии против граждан, даже при СССР не было траурного дня о репрессировавших людей. А Китай чхать на это, репрессанули всех по политическим мотивам и забыли. Потому что это не совсем "Холокост", это как бы сказать - КРАСНЫЙ ТЕРРОР.
Гость
Еще раз попробуйте прислать такой мессенджер - буду банить жестко.
Гость
Это не украинский борщ! Это общий борщ, все ели русские, украинцы и беларусы, А ставить день борща - это равно как украсть и присвоить себе, и национализировать.