informator.su23 окт.

Чехія не порушує прав людини, відмовляючись приймати мігрантів: Земан

Президент Чехії Мілош Земан відкинув звинувачення представника ООН у порушенні прав людини відносно прибувають до країни біженців і назвав ці звинувачення кампанією проти Чеської республіки. При цьому він відмовився приносити вибачення за свої висловлювання про те, що біженці з Близького Сходу принесуть у країну тероризм та інфекційні захворювання, передає ІНФОРМАТОР з посиланням на ВВС. Раніше Управління Верховного комісара ООН з прав людини виступило з критикою влади Чехії за систематичне порушення прав мігрантів. Як повідомив голова управління Зейд Раад Хусейн, біженців затримують на термін до 90 днів і потім розміщують у принизливих, на думку ООН, умови. Він також заявив, що, за даними ООН, біженців обшукують і вилучають у них гроші, щоб оплатити їх же власне утримання. “У той час як деякі європейські держави розробляють способи стримування потоки мігрантів, Чехія просто вирішила заарештовувати їх”, – сказав Зейд Раад Хусейн. А умови утримання в одному з таборів для мігрантів – в Бела-Езова – він назвав, посилаючись на доповідь омбудсмена Чехії Анни Шабатовой, “гірше тюремних”. Надання мігрантам подібних умов, на думку представника ООН, є спробою влади Чехії зупинити мігрантів на кордонах країни. Комісар ООН також заявив, що стривожений зростанням ксенофобських настроїв в чеському суспільстві, а також тим, що влада підтримує такі настрої. Він сказав, що стривожений “ксенофобську” атмосферою в країні, яку не поліпшують “ісламофобські” вислови президента Чехії Мілоша Земана. Як зазначає кореспондент Бі-бі-сі в Празі Роб Кемерон, в ході недавнього візиту до Моравії Земан сказав, що мусульмани, які прибувають в країну, не будуть дотримуватися ні чеських законів, ні звичаїв, а будуть жити за законами шаріату. “Невірних жінок вони будуть забивати камінням, а злодіям відрубувати руки”, – заявив він. У відповідь на критику ООН представник Земана заявив, що звинувачення є частиною кампанії проти позиції Чехії в питанні міграції, а також підкреслив, що глава держави буде і далі дотримуватися своєї позиції. “Президент давно попереджав про загрозу ісламського фундаменталізму. Це його думка, і він не буде змінювати його під тиском з-за кордону”, – сказав представник чеського лідера. На мітингу в Празі у вересні деякі демонстранти несли плакати з гаслами: “Я проти мігрантів та ісламу в Чехії”. ООН стурбована “ксенофобську” атмосферою в країні Кореспондент Бі-бі-сі в Брюсселі Кріс Морріс зазначає, що країни Східної Європи вимагають кращої охорони кордонів ЄС і вказують на необхідність проводити відмінності між економічними мігрантами та біженцями. Крім цього, вони не погоджуються на ідею квот по розподілу мігрантів пропорційно кількості населення і економічному рівню. А керівництво цих країн стверджує, що країни Західної Європи не бажають прислухатися до їхньої думки.

💬 Последние комментарии
Елена
Трататата,я всё это прекрасно и без сопливых знаю, будешь мне как рухнула промышленность в, первую очередь завязанная на Россию и СНГ ,а замены ей нет, ничего, прорвёмся, заграница нам поможет,Запад с нами,как говорил Остап Бендер.,а Роджер по любому нехороший человек.
Елена
Пшёл накуй.только так.
12
Ещё пидар не сдох.
Антиелена
А что стало богаче с Западом? Товарооборот вырос с Западом...? Производство в Украдине выросло, деловая активность...? Вот такое укроговно как ты и выросло. Да!
кипчак
Сказка ложь, да в ней намек, всем "героям" урок. В Украине,как ни в одной стране , легким движением руки герои преврщются в предателей, а предатели в "героев". Уже и зпутаться можно, некоторые "герои" так быстро кувыркаются, что не поймешь кто они на самом деле: сегодня говорят одно, завтра противоположное. Тут 19.01. в передче "Железная Логика" С.Михеев рссуждл о том, что революции поднимают со дна весь мусор на поверхность, в том числе городских сумсшедших со справками и без (многие сумасшедшие до поры до времени выглядят вполне респектабельно и даже складно говорят), прочих социопатов, бандитов и т.п. Тут вам и пример с Казахстаном, а у нас так они явно во главе майдана и на сцене стояли и управляли биомассой.
Антиелена
Фееричная ТП! Тебе что, доставляет удовольствие сам факт высера в сети? Ушлепок желто-синий!
кипчак
Ни о чем не стоит говорить "никогда". Мы думали, что никогда не развалиться СССР, коммунисты будут в загоне, а русских станут обзывать людьми второго сорта (кстати, многие обязаны своим существованием русским царям или советской власти. На эту тему интересную справку на этой неделе дал С.Михеев у Соловьева и гости продолжили список возникших из небытия государств). В конце концов, если в очередной раз Русь обединится(могу великодушно сказать, что Киев станет объединителем), то украинцы смогут считать, что Крым вернулся.