Чорногорія підтримала євроатлантичні прагнення Північної Македонії

Європейському Союзу слід якомога швидше розпочати перемовини про членство із Північною Македонією.

Таку думку висловив президент Чорногорії Міло Дюканович під час візиту до Скоп’є, повідомляє Xinhua. “Важливо підтримати Північну Македонію у цьому. Це шлях, що не має альтернативи, коли йдеться про стабільність у регіоні, успішність економіки та демократії”, - сказав Дюканович. Він також висловився на підтримку набуття Північною Македонією членства у НАТО, зауваживши, що це сприятиме регіональній стабільності. “Ми вже вважаємо Північну Македонію частиною НАТО, але слід завершити формальності... Немає виникати та затримок на шляху до початку перемовин про вступ до ЄС. На нашу думку, настав час для нової динаміки у процесі розширення”, - зауважив президент Чорногорії.

💬 Последние комментарии
Елена
Сша - сыкливое говно.
Луна -2
Ой Ленок...При чем здесь Роджер ?Он честно служит стране - какой без разницы. он не служит идеологии (коммунизму ,нацизму, левым ли правым) Он служит стране Если раньше был СССР,Он-служил ему ,теперь служит России как приемнице СССР.А Украину сами украинцы развалят . или уже развалили
Елена
Ты и есть такой,то констатация твоей суЧности.
Елена
То шо вы Луночка дура набитая ,то ясно было сразу,не амёба,нет,вы хороший человек, только глупая наивная девочка, которая верит мерзавцу и подонку.
Луна -2
Он воевал не за коммунистов , а за страну . которой сейчас на карте уже нет.Есть только осколки от нее ..
ALWAS
Так мы этого давно добивались. От майдана и ранее. Хотели халявы. Мечтали жить при коммунизме. Мы и сейчас терпеть не можем тех, кто работает. Даже бабулек с цибулькой.
Елена
А за кого ты воевал ?за коммунистов?