znaj.ua16 июл.

День бухгалтера України 16 липня: історія свята

У неділю, 16 липня, українські бухгалтери відзначають своє професійне свято - День бухгалтера. Дата святкування закріплена Указом Президента України № 662/2004 від 18.06.2004 р. «Про День бухгалтера».

Щорічно всі, хто має відношення до даного напрямку діяльності, незалежно від звання і посади, беруть участь у професійних заходах. Варто відзначити, що День бухгалтера – це всенародне свято, так як воно відзначається викладачами, студентами, випускниками профільних навчальних закладів. Також цей день справляють аудитори, колишні і діючі співробітники приватних і державних організацій. При цьому до них приєднуються друзі, знайомі, родичі і просто близькі люди.

Як відомо, діяльність організацій цього профілю повинна проходити під суворим наглядом фіскальних установ. Крім того, звітну документацію, пов'язану з роботою підприємств, необхідно вести відповідно до вимог закону України. Її потрібно надавати в контролюючі органи не пізніше встановленого терміну. Людям, які займаються цією діяльністю, присвячене це професійне свято. Історія та традиції свята У 2004 році відбулися перші офіційні вшанування бухгалтерів. Їм передував відповідний указ чинного на той час президента Леоніда Кучми. Мета дати – вираз вдячності, значущості праці фахівців для економічного процвітання країни, підвищення престижу професії. Вибрана дата наповнена символічним змістом. Вона присвячена прийняттю Верховною Радою України Закону «Про бухгалтерському обліку» в 1999 році.

Вже традиційно організації влаштовують корпоративи в це свято для співробітників. З вуст присутніх лунають привітання, побажання здоров'я і удачі. Також колеги обмінюються досвідом і обговорюють свою діяльність. Робляться фотографії на пам'ять, демонструються відеозапису важливих подій. Присутні вручають подарунки, обговорюють нововведення в законодавстві. Також напередодні Дня бухгалтера в Україні проходять різні курси підвищення кваліфікації, конференції та семінари. Розглядаються питання надання документації, ведення аудиту. Успішні експерти сфери дають інтерв'ю, в яких розповідають про проблеми та успіхи галузі, пропонують способи її удосконалення.

💬 Последние комментарии
Луна -2
Добавлю К нам приезжает молочница .у Нее вкусные творог и сметана молоко .Так вот люди выстраиваются в очередь именно к ней, потому что все естественное.. и Очередь порядка человек 30 - это свои .а потом уже чужие....Для ТОГО ЧТОБЫ ДОСТАЛОСЬ ИМ ТВОРОГА,люди занимают очередь в семь утра - если летом,зимой в половине восьмого.Вот -так -то всезнайка ты наша
Антиелена
Не, а ну в кого такая ТП + ДБ?
Серж
Они все зрадники там когда пахнет жареным, вон Хорватия, Болгария уже подтянулись там Париж ну и все остальные.
антиЕлень
Елень. ты когда едешь на фронт?
Антиелена
А ты потрудись написать, оторви жопу от дивана. Все ж лучше чем свои говнопосты выкладывать!
Антиелена
Подожди, Ленка-дурилка-подстилка, а как же сывочелый криголам и клоун на рояле, которые умеют управлять страной? Опять спи@дела? Имей мужество признаться, как с мегабайтом. Хотя кому я это говорю? Ты, сучка за себя говори, а не за Роджера или кого-то еще.
Луна -2
Какие обстоятельства?НА ДЕРЕВНЕ ВЕСЬ ГОРОД ДЕРЖАЛСЯ. Именно деревня кормила и кормит город .Как ты этого не можешьь понять?Что не будет крестьянина не будет и хлеба и не будет города -Хлеб имя -существительное а не прилагательное Что будет если бабушкам запретят торговать молоком --куда его девать ? вЕДЬ НЕ КАЖДАЯ БАБУШКА ЖИВЕТ ВОЗЛЕ РАЙцентра И не к каждой бабушке ездит молоковоз из завода. Хорошо если будет хоть и дорого, а если нет ? и ИЗВИНИ -ОБСТОЯТЕЛЬСТВА создаем мы сами .своими глупыми указами . например, о запрете собирать ягоды .
Авторские статьи