www.dw.com3 мар.

Десятки тисяч людей протестували проти расизму в Мілані

У масовій акції, за даними мерії Мілана, взяло участь близько 200 тисяч людей. Учасники демонстрації виступили проти жорсткої антиміграційної політики нинішнього італійського уряду. Десятки тисяч людей у суботу, 2 березня, вийшли на демонстрацію проти расизму в італійському місті Мілані. Учасники акції пройшли маршем центром Мілана, після чого зібралися на центральні площі міста перед Міланським собором. Мер Мілана Джузеппе Сала, який також взяв участь у заході, наголосив, що акція протесту проти расизму є "потужним політичним свідченням того, що Італія є не лише такою країною, якою її на даний момент змальовують". За даними представника мерії Мілана П'єрфранческо Маджоріно, в акції взяли участь близько 200 тисяч людей, інформує агенція dpa.

"Люди передусім" - гасло учасників маршу

Демонстрація була організована низкою громадських організацій. Гаслом акції стало "Люди передусім" ("Prima le persone"), що є відповіддю на висловлювання чинного міністра внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні "Італійці передусім" ("Prima gli Italiani").

Учасники маршу "Люди передусім" у Мілані

Очолювана Сальвіні правопопулістська політична партія "Ліга Півночі" проводить жорстку антиміграційну політику в коаліційному уряді. Їй вдалося здобути підтримку значної частини італійців, однак водночас політика партії та риторика її лідерів поляризує та розколює країну.

💬 Последние комментарии
Золотарь
Ленка-целка-зрелка, а ты какой вид минета используешь?
Всему виною кокаин...
Опять нанюхался кокаина, болезный? 2-го февраля он с началом петних Олимпийских Игр поздравит! Однозначно!
Антиелена
"успешные бизнесмены труженники, он тяжко работали,и заслуженно получили своё вознаграждение…" - это яйценюх, потрох и клоун? Желаю тебе, Ленка-сралка-давалка, тяжко работать в коленно-локтевой и получить свое заслуженное, геморойное... ну ты поняла!
Одессит
Владимир Владимирович, мы всей Малой Русью от Одессы и до Харькова молимся за возвращение домой в Россию-Матушку. Умоляем, не оставьте нас в этот раз, как оставили в 2014 году.
Елена
С наценкой даю только в свою болезную сраку! Надо же сало компенсировать оно нынче в житомире подорожало страшно! Приходиться сраку свою намазать , а потом на закуску пойдёт !
Луна -2
Нет, Ленок - только по рыночным ценам ..Без всяких скидок...Пусть знают наших !!!!
ALWAS
"Украинец в Польше". ЮТУБ. Вот кого можно послушать. А остальные- противно и смотреть.
Авторские статьи