znaj.ua1 июл.

Дитячий садок по-новому: влада змінила правила

Фінансування буде виділятися не для заклади, а для утримання конкретної дитини в дитсадку будь-якої форми власності

За словами прем'єра, витрати на цю програму будуть закладені в державний і місцеві бюджети на наступний рік. Крім того, Гройсман анонсував прийняття ще низки рішень для підтримки дітей та їх батьків. Зокрема, впровадження практики видачі бебі-боксів (наборів для новонароджених) всім матерям, зазначивши, що це є нормою для цивілізованих країн. Не менш важливим завданням на найближчий час прем'єр-міністр назвав ліквідацію черг у дитячі садки. Правда, не повідомив, як цього домогтися.У Києві хочуть змінити систему фінансування дитячих садків. Як повідомляє прес-служба КМДА, нова ініціатива була озвучена на засіданні комісії Київради з питань освіти, науки, молоді та спорту. Згідно з нововведенями, фінансування буде виділятися не для закладу, а для утримання конкретної дитини в дитсадку будь-якої форми власності. За інформацією, такий підхід дозволить зменшити черги до садочків і з допомогою здорової конкуренції, поліпшити якість послуг.

"Аналогічний механізм працює сьогодні практично у всіх цивілізованих країнах світу. Здорова конкуренція серед дошкільних закладів буде сприяти кращій роботі, і, як наслідок, більш якісних послуг", - сказала голова комісії Ганна Старостенко.Зазначається, що проект рішення розроблений і в загальному контексті вже затверджено членами комісії. Однак, для того, щоб його почали втілювати у життя, проект повинні затвердити депутати Київради.

"Якщо мама працює, важливо підтримати, дати можливість найняти няню, щоб доглядала за дитиною. Якщо ви запрошуєте няню, ми будемо вам компенсувати. На даний момент це приблизно 1500 грн в місяць", — заявив 30 травня на засіданні Кабміну прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

💬 Последние комментарии
Елена
Значит всё это вина КпСС?згачит вме пороки здесь от коммунистов и больше не от кого,до них этих пороков на Земле не было?у меня всё,свобвобы Луночка,те копали Чёрное море, идите копайте другое,то ваше будет,вы с ними одного ума,и то наверное у них трохи больше будет.
Луна -2
Кто кого притягивает? Если все это правда -Бывшие партработники что на Украине -Кравчук , что в Казахстане - ..что не пользовались своим положением , так что ли?НУ , СОГЛАСНА у КРАВЧУКА ВСЕГО ПЯТЬ ЛЕТ БЫЛО ПОСЛЕ _А у Назарбаева -все тридцать лет правил страной -у НЕГО В Лондоне -недвижимость. да еще какая- знаменитая улица Бейкер -стрит с домом - где жил Шерлок Холмс - записанная на дочь и внуков .-Что скажешь ,это трудов праведных ?
угу
Восьмой год пошел как рагули не спят.
вот это шаман
аж страшно
ага
восьмой год пошел. смельчаки проснулись.
конечно возможно
вы в наперстки играли?
не удивлюсь
если со дна поднимут грубую китайскую копию F35. и то простительно - за неделю лучше не успели.