Для Чорнобильської зони збираються створити позитивний імідж

Творець торгової марки для України агенція "Банда" розробить рекламний бренд і для Чорнобильської зони відчуження. Дослівно: "Об’єднавши наші зусилля, ми зможемо... показати зону відчуження не тільки як туристичну локацію, а й як унікальний науковий майданчик під відкритим небом". Деталі: За словами директора "Банди" Дмитра Адабіра, агентство, продовжуючи історію з "Ukraine NOW", хоче ще більше інформувати про сучасне життя України, зосередити увагу не на історії зони, а на тому, що відбувається в ній прямо зараз. Пряма мова: "Якщо говорити про неї (зону - ред.) в розрізі "Ukraine NOW", Чорнобиль вже став потужною туристичною локацією, яку впродовж останніх років відвідали сотні тисяч українських та іноземних туристів. Так, серіал HBO привернув увагу до Чорнобиля. Там розташований унікальний науковий майданчик, де проводяться дослідження із застосуванням найсучаснішого обладнання з радіологічної безпеки, археологічні розкопки та навіть тестування роботів. Цими напрацюваннями вже користуються вчені з усього світу. І нам дуже хочеться, щоб про це дізналися". Зокрема, креативна агенція "Банда" розробить бренд-стратегію для Чорнобильської зони, створить візуальну стилістику та креативну платформу кампанії з популяризації туристичного, наукового та соціально-економічного потенціалу територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Що було раніше: Президент Володимир Зеленський заявив, що в зоні буде створений "зелений коридор" для туристів та прибрані передумови для корупції. 10 липня він підписав указ, який стане початком перетворення Чорнобиля на одну з точок зростання нової України.

💬 Последние комментарии
ера
«Делай что должно, и будет как будет»....
гость
Кто помнит, после поражения партии СДПУ(о) Медведчук бывший глава этой партии тоже поступил принципиально и достойно - подал в отставку. Так что достойное поведение он проявлял всегда
Тоже грымаю
Дед твой, отец твой сосал и ты сосешь. Понял? Конечно, не понял.
кипчак
На фоне мнимых больных, а также просто спасающих жизнь бегством выглядит и звучит более чем достойно. Остается пожелать выстоять и победить лгунов обещавших мир и процветние, а устроивших настоящий геноцид украинцам, а также поддержать и стараться помочь всеми силами осуществить планы о привлечении к уголовной ответственности всех преступников. Благо, что они сами начали грызню между собой, нарушая все мыслимые и немыслимые законы и правила, кто по глупости, а кто пользуясь глупостью других. Успехов им в попытках друг друга сожрать и ослабить, остнется только добить самых живучих, неприкасаемых и непотопляемых.
Тоже гримаю
Тихо хуй соси, плесень недоразвитая.
Мякола
брехня! це мосыилдьм ниякого газа не буде
Золотарь
Что, ушлепок, за VPN прячешься? В сети такой смелый? Пи@дуй в армию, может там тебя пристрелят.