Екс-президенти США збирають кошти на допомогу для жертв ураганів

Усі 5 живих колишніх американських президентів взяли участь у благодійному концерті, кошти від якого планують відправити постраждалим від ураганів у США. Екс президенти Барак Обама, Джордж Буш-молодший, Білл Клінтон, Джордж Буш-старший та Джиммі Картер, стояли пліч-о-пліч на одній сцені у Техасі, демонструючи єдність та солідарність у справі подолання наслідків природніх лих. Президент Дональд Трамп виступив з відеозверненням, в якому подякував колишнім президентам за «величезну роль в наданні допомоги нашим співгромадянам». «Всі ми, що стоять на цій сцені, ніколи не відчували такої гордості за реакцію американців, - сказав Обама. - Коли американці бачать, що їхні сусіди, друзі або незнайомці потребують допомоги, вони починають діяти». «Попереду ще багато роботи, - сказав Клінтон. - Це може стати новим початком, якщо ми просто зробимо те, що повинні зробити, і доведемо, що дух Америки - безвідносно до раси, релігії чи партійної приналежності - сильніше наших проблем ». Заснована екс-президентами США організація – «Заклик до єдиної Америки» – вже зібрала 31 мільйон доларів від 80 тисяч донорів, повідомив Джордж Буш. Співачка Леді Ґаґа, заявила що, жертвує 1 мільйон на програми психологічної та емоційної підтримки жертв трагедій. Ведучим концерту став кантрі-співак Лі Грінвуд, відомий своїм хітом God Bless the U.S.A. У концерті брали участь Лайл Ловетт, Роберт Ерл Кін, Сем Мур, Іоланда Адамс і група Alabama. За останні 2 місяці континентальну територію США, Пуерто-Ріко та Віргінські острови вразили три потужні урагани Гарві, Ірма та Марія. За попередніми підрахунками, завдана ними шкода оцінюється у понад 300 мільярдів доларів. Очікується, що відновлювальні роботи займуть місяці і навіть роки.

💬 Последние комментарии
Елена
А если не было созга?то и вадавливать нечего было, шах и мат.
Елена
Шизофреник активизировался,прими таблетки дебил.,там в том Миротворце сам Дональд Трамп был,а тут какой-то генерал,мелочь по сравнению с президентом США.
Антиелена
Ух ты, укрокорона мозг выдавила. Я тебе говорю, что ты просто лобковая укровошь. Вот это действительно правда!
Спички детям
Пиздабол-очколиз типа Шойгу и прочего биомусора. Так дела большие не делаются.
Спички детям
Если человек-главнокомандующий признал необдуманным свое предыдущее заявление, то есть ошибкой, то он, получается, пиздабол. Получается, что пиздабол раньше командовал. Думаю, что и теперь какой-то пиздабол комадует: пиздабол-очколиз, если точнее.
Спички детям
Так непонятно за что человека-главнокомандующего с работы уволили в запас... За Крым, любовь к Индии, России или же за нелюбовь к Китаю? Еще и в свидомый список попал. Прямо как в том Рейхе получается!
Елена
Кто выиграл от развала СССР? национальные элиты,враги внешние, враги внутренние, интеллигенция в большинстве случаев и буржуинчики разных калибров,нацики ,Роджер считает что он выиграл, долбоёб он.ну раз разошлись,то объединятся никто не будет местным властям и так хорошо,а то с Москвы ставят,с Москвы снимают,оно им надо? нет.И чем дальше по времени,тем дальше от прежнего единого центрра,а ты там рассказываешь Россия слаба была, благодаря Горбачеву и Ельцину слаба была,которых Роджер между прочим любит,спроси его,он них ,и узнаешь почему я Роджера так люблю .точка.Великая осталась Америка,Россия не Советский Союз и не РИ,проепали всё что могли, поэтому и ты Роджера можешь поцеловать в сраку, ибо и его вина в том есть,хоть т и мизерна.
Авторские статьи