Експерти визначили найкращі пляжі України: список

У спеку більшість людей намагається знайти найближчі водойми, щоб освіжитися, засмагнути і просто поплавати. Журналісти з’ясували, чи всі пляжі однаково безпечні і надійні. Як передає НАРОДНА ПРАВДА, рейтинг найращих пляжів в Україні склало видання “Сегодня“. Цього року відразу над 16 пляжами України буде майоріти “Блакитний прапор” – це означає, що ці місця були визнані некомерційним Фондом екологічної освіти (FEE) найкращими в світі. В 2019 році таке звання отримали 4559 пляжів світу. Найбільше в Іспанії – 566 знаків. В Україні кількість “Блакитних прапорів” зростає з кожним роком: у 2017-му їх було всього 10, минулого літа – 14, а в цьому – вже 16. На Київщині найкращими визнано 8 пляжів: “Венеція”, “Молодіжний”, “Дитячий”, Olmeca Beach, “Галера” в Галерній затоці, “Золотий” у Гідропарку, “Веселка” на Микільській слобідці і пляж житлового масиву “Пуща-Водиця”. На Одещині кращими визнали шість зон: Центральний міський пляж Чорноморська, Zanzibar, SanDali на Фонтанці, комплекси “Причал №1” і Caletоn, а також пляж Ruta Family в Затоці. “Блакитний прапор” в цьому році отримали пляж Good Zone в Дніпрі і Масандрівський пляж в окупованій Ялті. Пляжі регулярно перевіряють співробітники ДСНС і працівники лабораторій при Міністерстві охорони здоров’я, їх щодня очищають від сміття і постійно моніторять рятувальники.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Япошек во Второй мировой Россия разргомила. Причем здесь пиндосы?
Весёлый Роджер
Шмуля, ты заИпал своим оголтелым нацистким семитизмом! Ну ВИДНО тебя МУДАКА сразу!!! Ну не смешно и не умно! Ну нет тут селюков!
очко АналЛены передаётся в зал Суда и Туда
Лавров застегнул ширинку после встречи с Анал.Леной Бери.боком ... она оказалась обычной хабалкой, воровкой и как всегда просила денег ... для Партии Озеленения Луны
Весёлый Роджер
Чем прижали? Процессорами или предательством xoxлов и др? Что сделали малое подлётное время? Ну так то было время собирать камни, а пришло время дать ими по эбалам этим предателям!
Весёлый Роджер
Шмуля ТУПОЙ прапор-несун - перевожу, бо ты эбнутый - ТП - то ТУПАЯ ПЫХВА!!!! цэ ТЫ!
Весёлый Роджер
ОЙ та хватит менэ пан жидярский рагуль маніпулювати! То я бохато наслушався у рагулей! Ну ты же ТВАРЬ и это ОДНО признать ссышь!!! ЭЙ дристун-ссыкун! Таки хорошо Шмуля, таки давай приведи ХОТЬ ОДИН ПРИМЕР щирого покращення в электронике!? Що опять НЫМА! А вот у менэ ма и до фуя! Завод в Хмельницком, шо выпускал радары для ВВС Союза, сейчас делает друшлаки, лейки и собирает всякие лампы из китайских зп! А главное- радостно посылает своих работяг умирать за гроши хунтовских олигархов на АТО(или как там оно)! ПЕРЕМОГА!!! Эуропа пришла до вас!
Весёлый Роджер
МУДАК МУДАК и 100 раз ТЫ МУДАК!!! Ты ТУПОЙ ШМУЛЯ!!! ТУПОЙ и наглый пархатый ВРУН!!! ВСЯ твоя тут цель - ОБОСРАТЬ РОССИЮ!!! Если 122 делить на один цэ скики %??? Шо 30?? 122/1=30 цэ по жидовско рагульному??? ВВП России по годам, 1995 – 2021 (в текущих ценах, данные Росстата): 1995г. – 1 трлн. 428,5 млрд. рублей 2021г. - 122 трлн. ... рублей!