ЄС розгортає спостережну місію на дострокових парламентських виборах у Косові

У відповідь на запрошення президента Косова Хашима Тачі, Європейський Союз розгортає у Косові спостережну місію, яка проводитиме моніторинг дострокових парламентських виборів, що призначені на 6 жовтня.

Про це повідомляється у п’ятницю на сайті Європейської служби зовнішніх дій. «Косово залишається політичним пріоритетом для Європейського Союзу, і розгортання спостережної місії на дострокових парламентських виборах підтверджує наше зобов’язання підтримати демократичний процес у Косові. Всі сторони та спільноти мають бути здатними взяти участь у виборчому процесі та сказати своє слово щодо майбутнього Косова… Вибори є важливим етапом для Косова, яке має рішуче рухатися європейським шляхом реформ та нормалізації стосунків з Сербією», - зауважила з цього приводу високий представник ЄС Федеріка Могерині. Передова група зі складу спостережної місії ЄС вже прибула до Приштини та залишатиметься тут до завершення виборчого процесу. Наприкінці вересня до цієї групи приєднаються ще 18 довгострокових спостерігачів, які будуть задіяні по всій території Косова. Протягом тижня, що передуватиме виборам, сюди прибудуть додаткові 36 короткотермінових європейських спостерігачів. Як очікується, невдовзі після завершення виборів члени спостережної місії ЄС оприлюднять свої висновки щодо виборів та проведуть пресконференцію у Приштині.

💬 Последние комментарии
А почему бы и нет?
Если клоун мог управлять украиной, почему не сможет ветеринар? Управлять скотом - самое то что надо!
Гордиться нет кем украине!!!
Пчеловод... шапкокрад... кондитер...клоун...(!)...ветеринар? Гэть всих?
Цветомузыка
Не могут власти с военными в общественный договор совершенно.
Цветомузыка
"Военные и гражданские власти договорились о переходном периоде для проведения масштабных политических и экономических реформ". Договорились, но воз так и не сдвинулся. Вывод тут такой, что с властями и их военными холуями гражданским властям договариваться не следует. Власть и военные недоговороспособны. Расстрелять!
Вспомни как это было, "каменяр"!
Начинать нужно с майдана и государственного переворота в украине, с захватов на западной украине госадминистраций и воинских частей в 2013-2014 году! С бомбёжки с самолётов и обстрелов градами мирных людей в Луганске, с сожжения мирных людей в Одессе!!! Это - к вопросу о "порядке совершения", "каменяр"!
Гостьгость
3000000 такЫх камЭнярIв чистят обосраные параши , и это только в Польше.
О ЧЁМ ТЫ БЛЕЕШЬ, "кАМЕНЯР"?
За 30 лет своего существования украина не захотела обозначить свои границы! Не маркрованы и не признаны около тысячи километров территории! О каких же "международных границах" ты блеешь, каменяр с маленькой буквы?