Євросоюз планує побудувати «зелену» економіку до 2050 року

Напередодні саміту з кліматичних змін, який має відбутися 23 вересня під егідою Генерального секретаря ООН в Нью-Йорку, Європейський Союз підтвердив амбіції в боротьбі з кліматичними змінами і в переході до «зеленої» економіки до 2050 року. Про це повідомляється на сайті Єврокомісії. «Євросоюз принесе в Нью-Йорк результати спільної роботи в рамках енергетичного Союзу: реалістичну перспективу створення кліматично нейтральної Європи до 2050 року. Цей намір підтверджується амбітною політикою, яка закріплена в юридично зобов’язуючих документах. Євросоюз забезпечив участь усіх секторів економіки в такому переході. Ми сподіваємося, що на саміті щодо кліматичних змін наші плани надихнуть і інші країни», – зазначив з цього приводу Марош Шефчович. Країни ЄС мають намір до 2020 року, як це передбачено Паризькими домовленостями щодо кліматичних змін, представити довгострокову стратегію спільних дій у досягненні кліматичних цілей 2050 року. Такі цілі з побудови кліматично нейтральної економіки були представлені Єврокомісією в листопаді 2018 року і підтримані більшістю країн ЄС в червні цього року.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля Сруль - сраный дедуль! Ты чаво с вопроса соскочил? ЭЙ, отвечай дэбил!!! Таки кто же убил евреев до прихода немцев у самом украинском щиром Львыве?
Каменяр
З розіпятого малюка кров пити - це звичайна справа для високодуховних великоросов, майже подвиг...
е
Елена, ну что же ты??? Не стесняйся, поведай своё высокоученое мнение))))
Елена
Всё от безнаказанности,от неё.А Роджер сучий потрох,не знаю что жто,но это он,хе, кушай козлослик,жри , надеюсь твоё брюхо получило то что хотелр,это после то голодных советских времён,да кАзлина?пух ты тогда с голодухи,умирал?тварюка.
е
Елена, где же твои высокоумные комментарии на тему что газ вообще не нужен и его можно не покупать??? Это ж тебе морячки под мостом рассказали...
Елена
Реальная экономика, финансовая или сферы услуг, всё там считается ВВП
УПС
ГЕЙТСЫ ИНВЕСТОРЫ ВОЗ. Это частная лавчонка. которая не несет никакой пользы увы.