ФРН, Франція, Італія і Мальта домовилися щодо розподілу мігрантів

Німеччина домовилася з Францією, Італією та Мальтою про тимчасове рішення щодо розподілу мігрантів, врятованих у Середземному морі. Пропозиції будуть представлені на зустрічі глав МВС країн ЄС 8 жовтня. Чотири країни Європейського Союзу - Німеччина, Франція, Італія та Мальта - досягли угоди щодо тимчасового механізму розподілу мігрантів, врятованих у Середземному морі на шляху до Європи. Під час зустрічі міністрів внутрішніх справ чотирьох країн у місті Біргу на Мальті у понеділок, 23 вересня, було досягнуто угоди, яка згодом має стати основою для домовленостей в масштабах усього ЄС. "Є домовленість про спільний документ, який буде представлений на засіданні Ради міністрів ЄС внутрішніх справ 8 жовтня", - заявив міністр внутрішніх справ Мальти Майкл Фарруджія після переговорів, повідомляє агенція AFP. У свою чергу глава МВС ФРН Горст Зеегофер (Horst Seehofer) заявив, що "дуже задовлений" результатом зустрічі та зауважив, що ухвалена схема є тимчасовою. "Ми узгодили домовленості щодо тимчасового механізму в умовах надзвичайних ситуацій (...), який допоможе Італії та Мальті", - пояснив Зеегофер. Деталей ухваленої угоди міністри не повідомили. Утім, нещодавно глава німецького МВС повідомляв, що ФРН готова прийняти до себе четверту частину врятованих у Середземному морі мігрантів. У Франції також заявили, що можуть прийняти чверть мігрантів. Крім того, Хорватія, Фінляндія, Ірландія, Литва, Люксембург та Португалія також погодилися взяти участь у перерозподілі врятованих мігрантів. Для такої співпраці зараз були розроблені "чіткі вимоги до процедур" та "чіткі терміни" розподілу біженців, сказав Зеехофер, інформує агентство dpa. Решта питань стосовно цієї теми буде обговорена 8 жовтня на засідання міністрів внутрішніх справ країн ЄС. Як повідомлялося, донедавна Мальта та Італія - країни ЄС, що найбільше потерпають від потоку мігрантів - відмовлялися приймати судна з врятованими в Середземному морі мігрантами на борту.

💬 Последние комментарии
тит
как мог
тит
дебильное кино и ужасная игра актеров
тит
все это пустое...
тит
зачем так нарываться?
Весёлый Роджер
А шо вы там до России до.бались? Вона не виновата, шо у кого-то рожа свино_вата! «Елена - Oct 4 2021 - … российских нуворишей, которые обобрали российский народ забрав все НЕФТЕ, ГАЗО скважины, алюминий и и гидроэнергетику отдали АМЕРИКАНЦАМ, ВСЕ!!! прибыли идут в Великую Америку…» Значит щирым скакунам КТО не даёт Газ – АЛЛЕ УВАГА!!! Ага - кохана ваша Амерыка!!! Так? Читайте Шмулю пропа_Хандона натощак и кожний станет тут МУДАК! ТАК? «Елена - Oct 8 2021 - За лучшую жизнь, по американским лекалам. Слава Америке!» Щоб от русского Сала рожа щирая у Шмули блистала!
Весёлый Роджер
Америка по воздуху пришлёт вам Газовоз, а Шмуле - мореманов та пачку папирос!
Весёлый Роджер
Так в сотый раз, тебя Шмулю Срулю, проплаченного пердуна тут спрашиваю, партЕйца старого - так чаму ты не встал, на расширенном партсобрании и не сказал: "А фуйли это за строй такой, что к 70-летию Красного переворота, даже ДВУМЯ сортами колбасы не может обеспечить весь свой народ? Да эбись вин у дупу, а писли у рот!" Я не прав? Тебе про колбасные электрички рассказать? Только не надо про то, что у тебя, у вора-несуна, усё було! С этим никто и не спорит, что ты сука - тварь, недоработка ОБХССа!!!