znaj.ua18 июл.

Гордість України охоронятиме ЮНЕСКО: подробиці

У вівторок, 17 липня, в Одеській області затвердили номінаційну заяву на внесення Аккерманської фортеці до Попереднього Списку всесвітньої спадщини. Про це стало відомо із сайту Одеської ОДА.

У заявці обгрунтовується унікальність цієї пам’ятки – поєднання частини античного міста Тіра із шедевром європейського фортифікаційного мистецтва. "Вперше за довгу історію вивчення та дослідження цінності Аккерманської фортеці зроблено реальні кроки для її внесення до Попереднього Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Експерти аргументували надзвичайну світову цінність і автентичність пам’ятки, а також відповідність трьом критеріям ЮНЕСКО", – повідомила заступник голови Одеської ОДА Світлана Шаталова. Посадовці також повідомили, що ЮНЕСКО може розглядати претендентів на внесення до списку протягом кількох років. Багато залежить від того, як підготовлені подання і чи змогла країна довести, що той чи інший об’єкт є унікальним для усього світу.

- Жовківський замок. Дивовижна споруда епохи ренесансу. Був побудований ще в кінці 16 століття на замовлення Станіслава Жолкевського, ім'я якого замок носить і зараз. На даний момент там проходить реконструкція, і подивитися можна тільки на певні частини замку.

- Кам'янець-Подільська фортеця. Не сказати про це місце було б злочином. Цей замок вважається одним з семи чудес України. Його будівництво почалося ще в 14 столітті. Щорічно туди приїжджає величезна кількість туристів, щоб подивитися на це місце.

💬 Последние комментарии
е
А что не так написано? Ты своим майданным СМИ не веришь???))
Игбун Хохлов
Есть еще такое абсолютно уродливое явление, как ГКЦ. "Церковь" иуд. Неудивительно, что наибольшее распространение в мире она получила именно на запукрии.
Так и сказал
Если Байден сказал, то он действительно так думает. Потому что западные ценности созданы либерал-демократами для либерал-демократов. В борьбе.
Юрий
Идиот! Это сайт не для селюков ктр слезли со смерекы
Красное солнышко, божья коровка
Иерархия христианских церквей следующая. От лучшей, прогрессивной, до худшей мракобесной: протестанты, католики, православные. В Украине представлены все церкви и еще ПЦУ.
Игбун Хохлов
Хохлопидар, война началась, когда быдло захватило власть в Киеве, а Донбасс отказался подчиняться перевернутым преступникам. И тогда дурчинов объявил АТО (типа антитеррористическая операция, ни слова про войну с Россией не было). И пока хохлоту наступало, никто про Россию не говорил. Но когда чубакам дали просраться, они сразу захрюкали и для отмазки придумали "российскую агрессию".
е
Повторяю вопрос: чего такой патриот до сих пор не в окопе? Бздишь на диване и энурез с диареей замучали?