Грецький прем'єр збирається з візитом до Північної Македонії - ЗМІ

Прем'єр-міністр Греції Алексіс Ципрас 2 квітня вперше відвідає Північну Македонію після перейменування країни у лютому.

Про це повідомляє IBNA. “Алексіс Ципрас 2 квітня здійснить офіційний візит до Північної Македонії (вперше після перейменування країни - ред.)”, - йдеться у повідомленні. Як повідомляє IBNA, грецький прем'єр зустрінеться зі своїм колегою у столиці Північної Македонії у вівторок вранці. Зазначається, що візит кілька разів відкладався через низку невирішених питань між Афінами і Скоп'є. Як відомо, Скоп’є офіційно змінило назву своєї держави 12 лютого відповідно до Преспанської угоди з Грецією, підписаної у червні та ратифікованої урядами обох країн. У відповідь на перейменування Греція розблокувала для Північної Македонії шлях до ЄС і НАТО.

💬 Последние комментарии
е
а то что? ты ж ссыкло и на встречу не явишься))) там же за все свои оскорбления ТЕБЕ ответить придется.. а ты ССЫКЛО БРЕХЛИВОЕ...
е
особенно виден этот дух по ТЕБЕ и Каменяру - бздящим на диване и ссущим идти отстаивать СВОИ идеи.. когда в военкомат, придурошная??))
Елена
Не равняй бюджеты стран ,там порядок разница.дорабаьывают всю жизнь пока она есть ,а когда сырая совсем ,то уже другая песня, учитель блять,в садик иди,лох.
е
из окопа пишешь, бздун диванный? сколько росийских военных в биноклю увидел??)))
Елена
Только против Роджера, только против него родимого.
е
ты давай про супер разработки украины под управлением твоей америки расскажи.. шо нема? за ВОСЕМЬ лет не могли НИЧЕГО? ну и кто тут тупой?
Луна -2
Какой такой боевой дух..и у кого ты видишь?У хохлов и боевой дух -ха-Не смеши мои тапочки и моего котика ..В всу -боевой дух - надо же....