Яка звичка збільшує шанси на довголіття на 50%

Коли справа доходить до довголіття, основна увага приділяється продуктам, які ви їсте, і кращим видам вправ. І на те є вагома причина-регулярні вправи і правильне харчування можуть знизити ризик хронічних захворювань, а саме серцевих захворювань, які щорічно забирають мільйони життів.

nk_hauz/BEyyICn7g.jpeg

Однак існують і інші звички способу життя, які сприяють довголіттю, і дослідження показують, що їх не слід випускати з уваги.

Дослідження, опубліковане в PLOS Medicine дає вагомі аргументи на користь розвитку соціальних відносин.

Якість і кількість соціальних відносин між людьми пов’язано з психічним здоров’ям, а також з хронічними захворюваннями і смертністю. Щоб оцінити вплив соціальних відносин на виживання, дослідники провели метааналітичний огляд.

Зокрема, дослідники прагнули визначити ступінь, в якій соціальні відносини впливають на ризик смертності, які аспекти соціальних відносин є найбільш передбачуваними і які фактори можуть знизити ризик.

Дані були отримані з кількох характеристик учасників, включаючи причину смертності, початковий стан здоров’я та попередні умови здоров’я, а також характеристики дослідження, включаючи тривалість спостереження та тип оцінки соціальних відносин.

Виходячи з 148 досліджень, дослідники вважають, що ймовірність виживання учасників з більш міцними соціальними відносинами зростає на 50 відсотків.

Цей висновок залишався незмінним за віком, статтю, вихідним станом здоров’я, причин смерті і періоду подальшого спостереження.

Хоча важко точно виміряти соціальну ізоляцію та самотність, є переконливі докази того, що багато дорослих людей у віці 50 років і старше соціально ізольовані або самотні, що піддає ризику їх здоров’я.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди