glavcom.ua23 авг.

Імміграція до Британії впала до найнижчих показників із 2013 року

21% британців мають негативне ставлення до мігрантів. Лондонський офіс державної статистики опублікував останні дані щодо міграційних процесів за участю Великої Британії за останній фінансовий рік, який завершився в березні 2019 року. Про це пише інформаційне агентство Reuters. Так, протягом звітного періоду до країни приїхало 612 тисяч людей, а покинуло 385 тисяч. Як наслідок, чистий імміграційний приріст населення склав 226 тисяч осіб, що є найнижчим показником із 2013 року. Особливо зменшилася кількість громадян країн ЄС, які переїхали в Велику Британію – із 218 тисяч на кінець березня 2015 року до 59 тисяч на кінець березня цього року. Міграція із інших країн ЄС особливо посилилася після 2012 року на фоні кризи в єврозоні і швидшого оздоровлення британської економіки. Відповідно до даних опитувань громадської думки, які були опубліковані в червні 2019 року, 53% британців хотіли б зменшення потоку мігрантів і лише 13% збільшення. При цьому лише 21% громадян Великої Британії мають відверто негативне ставлення до мігрантів.

💬 Последние комментарии
Кот
Бабульке Елизавете еще один хук в печень от очередного сыночка!!!Хорошо,что Филипп не дожил до этого позора...!
Кот
Вот и пришло"счастливое" время,что обещал Зельц...Долги только старые,новых уже не будет,но и новых денежных поступлений тоже не будет!!!Дог😛рызайте последний хрен без соли
Гiсть
Дристович здриснул... А шо, придурки уже не нужны?
кипчак
Глядя на девушек за спиной Эндрю, поневоле посочувствуешь. Не сразу вспомнишь и других великобританских красвиц. Все вырождается в их замкнутом пространстве. Осталось только прошлое и воспоминания о нем и о гадких выходках на мировой арене.
Житель
Почему дух юдо-большевизма вернулся через век в Украину под маской зелёных - наверное они недобили трезвый украинский народ.
ждем
пленки
кипчак
Не то что Шойгу не посетит Лондон, Лондон не посетили бы, если бы были умнее, ни Березовский, ни Скрипали, ни все остальные, кого там отправлили на вечный покой.