bbc.com24 нояб.

Інцидент у центрі Лондона: евакуйовані станції метро відкрили

Станції метро "Оксфорд-серкус" і "Бонд-стріт" у центрі Лондона, евакуйовані раніше у п'ятницю у зв'язку із "інцидентом", знову відкрили. Як повідомляли раніше у поліції, правоохоронці отримали численні повідомлення про стрілянину на станції метро і прилеглій вулиці. "Поліція реагує на цей інцидент так, якби він був пов'язаний із тероризмом. На місці перебувають озброєні працівники поліції", - йшлося у повідомленні служби столичної поліції. Британська транспортна служба заявила, що повідомлення про "інцидент" на "Оскфорд-серкус" почали надходити близько 16:38 за місцевим часом (18:38 за Києвом). Як повідомляє кореспондентка ВВС Україна, що опинилася на місці подій, поліція виводила людей зі станції метро спершу у прилеглі магазини, а пізніше евакуацію почали і з самих магазинів. Як повідомив кореспондент Російської служби Бі-бі-сі, що перебував на місці подій, поліцейські оточила перехрестя Ріджент-стрі і Марґарет-стріт. Над місцем події було видно два вертольоти, туди прибули поліцейський спецназ, карети "швидкої". За останньою інформацією, одна жінка отримала незначні поранення. На відеозаписах, які очевидці викладали у соцмережі, було видно людей, що тікають у паніці, і велику кількість поліцейських, також було чути крики. Один із очевидців у розмові із Reuters зазначив, що у момент інциденту на Оксфорд-стріт було багато людей, які прийшли у магазини на розпродажі у "Чорну п'ятницю".

💬 Последние комментарии
уКРАИНА УЖЕ И НА ХРЕН НИКОМУ НЕ НУЖНА!
Зюганов прав: НАХРЕНА НУЖНА ЭТА уКРАИНА, ЧТОБЫ ЕЁ ЗАВОЁВЫВАТЬ, ЕСЛИ ТАМ НИЧЕГО УЖЕ НЕТ - ВСЁ РАЗГРАБЛЕНО И УГРОБЛЕНО!!! ВРАГОВ КОРМИТЬ И ОПЛАЧИВАТЬ НАБРАННЫЕ ЭТИМ НЕДОГОСУДАРСТВОМ ДОЛГИ И КРЕДИТЫ НЕ ИМЕЕТ СМЫСЛА! ПОХОЖЕ, ШЫШЫА ПУСКАЮТ уКРАИНУ В РАСХОД!!!
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
уКРАИНА - РАСХОДНЫЙ МАТЕРИАЛ ДЛЯ НАТО И ШЫШЫА!
Нестор Иванович
Смерть усім хто стоїть на перешкоді здобуття вільності! Без вільності немає справедливості! Воля або смерть!
Антиелена
Ты, укроушлепок, лучше рассказывай что США делают в Сирии и на каком основании?
Антиелена
О! Уже гавкает! А теперь давай как петушок...
Не Елена
Трепло. Ты наверное многих богатых людей лично знаешь, ага... Это тебе местные бомжи рассказывали, пока ты им защеканила? Тогда конечно.
Антиелена
Поймать бы тебя где-нибудь в подъезде, да отпиздить... Интересно о каких правах ты заговоришь?
Авторские статьи