iPhone 13 буде ще успішніший, ніж iPhone 12 – деталі

Судячи з недавнім опитуванням власників айфонів в США, 43,7% користувачів хочуть оновитися до iPhone 13. Список очікуваних функцій серед респондентів розподілилися так:

nk_hauz/W3xCfwnnR.jpeg
  • підвищена частота оновлення зображення на дисплеї (22%);
  • підекранний сканер Touch ID (18,2%);
  • Always On Display (16%);
  • зменшений виріз в екрані (10,9%);
  • збільшена ємність акумулятора (8,3%);
  • місткий накопичувач аж до 1 ТБ (8,1%).

Також у переліку виявилися нові фотоможливості, більш продуктивний процесор і додаткові забарвлення корпусів iPhone 13. Якщо вірити чуткам, все це дійсно з’явиться в наступному поколінні (крім подекранного Touch ID).

ОДНАК Є Й ІНШІ ПРИЧИНИ, ЗА ЯКИМИ ТРИНАДЦЯТУ ЛІНІЙКУ АЙФОНІВ ОСОБЛИВО СИЛЬНО ЧЕКАЮТЬ.
nk_hauz/civCBQn7R.png

Дефіциту не буде

З весни 2020 року триває глобальна нестача мікросхем, викликана безліччю причин: від пандемії і різкого попиту на техніку під час відаленої роботи до торгової війни Штатів і Китаю. Дефіцит комплектуючих торкнувся і серії iPhone 12, яку було не так просто знайти в продажу, як попередні гаджети. Купертіновской компанії навіть довелося перенести презентацію з вересня на жовтень. В 2021-му ситуація має покращитися: Apple змогла зорієнтуватися і знизити вплив кризи. Про це Тім Кук розповів в липні.

Багато старих моделей у використанні

В середині минулого року серед найпопулярніших моделей iPhone були «сімка» і «вісімка» . Це старі смартфони, практично вичерпали ресурс. Більшість їх власників замислюється про заміну апарату, поглядаючи в бік майбутнього сімейства айфонів. iPhone 12 теж добре продавалися за рахунок оновлення старих пристроїв – зростання таких замовлень виявилося двозначним . Моделі iPhone 13 напевно продовжать тренд.

А що вважає Apple?

Керівництво «яблучного» гіганта теж впевнене в успіху прийдешніх гаджетів, а тому збільшує обсяги їх виробництва. Apple розраховує, що до кінця року буде зібрано 90 млн телефонів, хоча зазвичай замовлення становить близько 75 млн. У відповідь на це партнери купертіновскої корпорації наймають більше робітників і підвищують бонуси для нових співробітників .

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
ЭЙ Шмуля, мудак ты профашисткий! Ты хоть понимаешь шо твоей колонии кровожадных холтатых мартышек – полный пиСдец!!! И это уже бесповоротно!!! Никакого будущего у щеникакнывмырлых НЫМА!!! ЗОВСИМ НЫМА!!! А тильки будуть горы щирого гивна! «В России до 2035 года введут в строй 15 новых атомных энергоблоков…»!!! А у вас скики? НОЛЬ, да паны дадуть ыщо НОЛЬ – то получается скики - БИМОЛЬ! Чи оФуёл? Многие больные на голову неграмотные щирюки, наивно полагают, если к ни фуя, прибавить до фуя, то будэм житти бохато тай будэт полна добра щирая хата! А вот и дулю отсосите! Ещё Евклид казал – «К ни фуя нельзя прибавить ни хрена!» Тай цэ аксиома! Для тупых – цэ то, що ни требует доказательств! Ну як пример: Пропа_Хандон Шмуля_Елен - МУДАК! Отож!
Весёлый Роджер
Нет Шмуля, это говорит лишь о том, шо ты ШИЗОФРЕНИК с раз/дво/тро-ением личности. А По народному -просто пиСданутый продажный плешивый карлик-МУДАК. Снайпер ты наш сраковый! Палец то помыл - продажный хунтовский дэбил! "Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,..."
Гость
ООН выразил Зеле свою "озабоченность" этим вопросом...
ера
тююю...Елен...даже, если и ера...так полуЧаеЧЧа...и ты стукач?...БУу ЗНАТЬ...
Весёлый Роджер
«МЕДВЕДЧУК ДОМОВИВСЯ З РОСІЄЮ ПРО ЦІНУ НА ГАЗ В 175 ДОЛАРІВ, А ЗЕЛЕНСЬКИЙ КУПУВАТИМЕ В ЄВРОПІ ПО 900» Да по фую хлопцы, уси скачим та щенывмырло спиваем! Эуропа вже близко… стрибачем выше – побачим сортиры Варшавы та Парижу! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу! Экономика - это всё херня, главное это стрибачить више... Амэрыка з вами, з мудаками!
Весёлый Роджер
Мабутно ны так! А так: Еру дуру не узнал? А ты колготы ей стирал? Вона же була у разведки, та порвала труселя об ветки! Так що ..здуй да хаты, жидобандер пархатый! Хрю-Хрю та у стоило, у щирое гивно!
Весёлый Роджер
Шановний «е» ну прекрати! Ну ты разве забыл, шо наш Шмуля дэбил, шо во всём Роджер з Эльциным виноват, а писатель Солженицин - ихний ридний брат! То Роджер усё на Украине развалил, тому що у 1985 вин голодал и много водки с горя выпивал, да дивчин много …., ну скажем мягко … ласкал. Вот цэ он и уси предприятия позакрывал, а xoxлы тут ни при чём – их-то за що? Вони же у Эуропу тильки скакали, да пиндосов чекали! Да Бандеру звали – вот он до них и пришёл и порядок во всём и навёл! Сало не роняем, на холодную зиму тщательно ховаем!