Іран готовий повернутися до ядерної угоди

Уряд Ірану висловив готовність відновити дотримання Спільного всеосяжного плану дій (СВПД) щодо ядерної програми за умови отримання грошового кредиту в розмірі п'ятнадцяти мільярдів доларів. Про це в середу, 4 вересня, повідомляє заступник голови іранського Міністерства закордонних справ Аббас Арагчі, передає Fars. Відзначимо, що Іран не тільки висунув свої умови щодо дотримання ядерної угоди з США, але і назвав конкретні терміни виконання "зобов'язань" з боку американської держави. "З нашої точки зору, повернення до повного виконання ядерної угоди залежить від того, чи отримаємо ми $ 15 млрд протягом чотирьох місяців. В іншому випадку ми продовжимо скорочення зобов'язань", - заявив Арагчі. Нагадаємо, що Іран офіційно припинив дотримуватися ряду пунктів СВПД ще в травні цього року і в подальшому не тільки порушував домовленості з США, збільшуючи обсяги видобутку урану, а й погрожував довести позначку виробництва до максимального показника, якщо США не підуть на зустріч Тегерану. Нагадаємо, як повідомляв раніше "УРА-Інформ", уряд Ірану виступає категорично проти пропозиції про проведення двосторонніх переговорів з Сполученими Штатами Америки, а також наполягає на подальшому ослабленні умов ядерної угоди.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»