1news.com.ua9 авг.

Камбоджа втратить лідерство у світі за кількістю святкових днів

З наступного року лідером за кількістю святкових днів у світі має стати Шрі-Ланка

Камбоджа, яка поки ще є лідером у світі за кількістю державних свят, які є вихідними, різко скоротить їхню кількість. Про це повідомляє 1NEWS. Працівники в цій азійській країні дотепер відпочивали більше, ніж в будь-якій іншій у світі, – 28 днів на рік були вихідними через державні свята. Відповідно до указу прем’єр-міністра Хун Сена, з наступного року кількість святкових вихідних скоротять до 22 днів. Серед інших, були скасовані два вихідні дні, коли у країні згадували жертв режиму “Червоних кхмерів”, а також Міжнародний день прав людини, який відзначають 10 грудня. Причиною скорочення святкових днів у Камбоджі стали скарги іноземних інвесторів. Останнім часом зростання економіки країни становить в середньому сім відсотків на рік, зокрема й завдяки активному розміщенню іноземцями виробництва в текстильній галузі. Тепер лідером за кількістю святквих днів має стати Шрі-Ланка, жителі якої мають 25 святкових вихідних днів на рік. В Україні у 2019 році буде 11 святкових вихідних, у Німеччині ця кількість залежить від федеральної землі та становить від 9 до 15 днів на рік.

💬 Последние комментарии
ну да
жидо враг и агент спец служб против (СССР) будет ездить по ушам славянам что бы те вступили в конфликт 😆
Елена
Тебя ещё не спрашивала.
Антиелена
Лучше б ты промолчала, Ленка-дура-белка-целка! Иногда это лучше чем что-нибудь да ляпнуть, но последней!
Круля вбили
А все потому что пуритане расстреливали левеллеров. Нужно наоборот.
хата НАТО с краю
Скоро Болгария Румыния, Чехия и Польша опять станут Российскими "СОЦ-СТРАНАМИ"... Путин зла не помнит - он его записывает (требует все документальные отчеты) о членах участниках предстоящего военного кризиса в Европе. Они все будут наказаны!
Германарих
Так что сия сомнительная затея обречена... Славяне, как и евреи, рассеялись и стали свободными людьми.
Каты знущаются из нас ! (Шевченко)
понаехавшие римские католики-инквизиторы убивают местное население протестантов, в тихой, мирной процветающей Северной Ирландии... Еще живы те люди, которые помнят разрушенные города, расстрелянные фасады домов, детей, играющих среди обломков... и Святую Инквизицию. Об этом «картофельном геноциде» 1845-1849 гг., который унес жизни два миллиона ирландцев, а еще три миллиона отправил искать спасения на чужбине подробно в статье «Пытка нищетой: путь «ирландского голодомора». https://versii.com/news/332211/